Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elaludtam és ha bemennék...

Elaludtam és ha bemennék suliba, leb@szna az osztályfőnök hogy miért késtem, szerintetek menjek be?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 09:38
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Csináltam kávét, most pedig ps-ezni fogok te meg dolgozz csak XD
2022. szept. 23. 10:22
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, menj be vagy mégtöbb iazolatlanod lesz.

Szülői "családi ok miatti" igazolt napokat már ellőtted? Ha nem, akkor írhat papírt.

2022. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
74%
Nem dolgozok, van pénzem. Milliomos vagyok, te meg nem. 😎
2022. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
88%

Miután az igazolatlanokat nem napra hame órára kapod, érdemes bemenni.

Még csak 3 hete van suli. Még nagyjából 33-35 hét van hátra. És ha jól emlékszem a szüleid noymorult 3 naot igazolhatnak. És ha értelmesek a szüleid, ezt a napot nem fogják neke digazolni, cska mert nem volt kedved bemenni.


Szóval ha így nyomod, elég könnyen eljutsz odáig, hogy megbukj/ismételned kelljen az évet.


Aztán majd ha kikeveredsz a suliból és egy raktárban pakolsz éhbérért, majd meglátod mennyire jó ötlet PSezni amikor lenne jobb dolgod is:D


Ajánlok mást inkább:

Menj be, tanulj, szerezz jó jegyeket és egy olyan végzettséget amivle olyan munkád lehet, amivel napi pár óra home-officeban letudod a teljes munkát. Sokkal több pénzed lesz és sokkal több szabadidőd lesz bármivel játszani.

Bőven jobban megéri, hidd el. Én 10 napi keresetemből tudok venni egy PS5öt és egész nap itthon vagyok, napi nagyjából 4-6 órát foglalkozom a munkával. Finoman szólva sem szakadok bele.

Te meg mehetsz majd 12 órázni a szalag mellé havi 160ért..

2022. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vállald a felelősséget, hogy elaludtál, menj be.

Minél több igazolatlan óra, annál több a bonyodalom.


Egyébként hidd el, ha este időben fekszel le és másnap is időben kelsz, hangulatod és tanulmányi eredményeid javulni fognak.

2022. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
97%
Miből írtok dolgozatot? :-D
2022. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
92%
Jo kis troll
2022. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Én anno egyetlen óra miatt is brutálisan elő lettem véve, ami - mint kiderült - félreértés volt, mert tantárgyi felmentés miatt nem voltam ott, tévedésből lettem hiányzónak írva.
2022. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
56%
Na most komolyan... miért nem törlik az ilyen kamukérdéseket???
2022. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos, hogy kamu. Néha itt is, meg a "Munkahely, kollégák"-kategóriában is vannak ilyen kérdések, ahol a kérdezőnek egyszerűen nincs kedve suliba/melóba menni, és egyetértő kommenteket vár, amelyek szerint nem gáz, ha nem megy be. És azokat pontozza hasznosra, a többit nem hasznosra.
2022. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!