Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elaludtam és ha bemennék...

Elaludtam és ha bemennék suliba, leb@szna az osztályfőnök hogy miért késtem, szerintetek menjek be?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 09:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
20%

Semmi gáz tesó nem maradtál le semmiről.


És ha késtől kicsit, akkor mi van :)

2022. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a testvéred
2022. szept. 23. 16:52
 23/33 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom, bementél, és nem bántad meg.

Jól tetted.

Jól csinálni valamit jó érzéssel tölt el, javítani a hibákat szintén. Ha otthon maradtál volna, lelkiismeret furdalásod lenne. Szóval ilyenkor nem jó tetézni, még rosszabb érzés, mit csak elkésni.

2022. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Nem mentem be 😄
2022. szept. 24. 11:44
 25/33 anonim ***** válasza:
80%
Nagy összegben mertem volna fogadni, hogy nem mentél be.
2022. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
74%

Épp azt akartam mondani, hogy ne menj be. Ha ezt megteheted, akkor mi a fenének erőltetni a sulit.

Nálunk azt mondta az osztályfőnök, hogy ha egy gyerek ki van fáradva (maga a kamaszkor is kimerítő), akkor nyugodtan maradjon otthon 2-3 napig.

Persze az is igaz, hogy a túl sokat hiányzik, rosszabb tanuló lesz.

2022. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
93%

* #22-re válaszoltam.


Előző vagyok.

2022. szept. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem amikor busszal utaztam és mellettem a tizenhét évesek azt tárgyalták: "nem járnak be, diákszövetkezet által közvetített munkát végeznek", "van egy nyolcadikos ismerősöm, bejár, tök gááz" stb...

Nálunk anno a dolgozat-íráskor voltak "hirtelen hiányzások".


"Nálunk azt mondta az osztályfőnök, hogy ha egy gyerek ki van fáradva (maga a kamaszkor is kimerítő), akkor nyugodtan maradjon otthon 2-3 napig."


Randizni el tud menni, hétvégi dizsibe el tud menni, éjszakánként bulizni tud, szegény, "ki van fáradva"...

2022. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
29%
én ofőm nem szidalmaz meg engem mert én ofőm kedves és akkor is segített amikor mindenki mártírnak csúfolt és én ofőmnek köszönhetem hogy legmenőbb vagyok osztályomban én ofőm egy nő.
2022. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
94%

""Nálunk azt mondta az osztályfőnök, hogy ha egy gyerek ki van fáradva (maga a kamaszkor is kimerítő), akkor nyugodtan maradjon otthon 2-3 napig.""


Marajdon otthon nyugodtan. Igaz, a szülők összesen tudnak 3 napot igazolni, az orvos meg ha van egy kis esze nem ír ki, csak ha tényleg beteg vagy.


igazából minél többet maradsz otthon, annál nagoybb energia lesz tartani a lépést a tananyaggal és annál fárasztóbb lesz a suliba járás:D Tehát minél többet maradsz otthon pihenni, annál jobban ki fogsz fáradni.


Az a tanár csak ki van égve, úgy van vele, hogy aki nem akar iskolába járni, ne járjon, ő leszarja, nem az ő élete lesz elcseszve. (az övé már pont eléggé el van azzal, hogy másokat kell ráerőszakolnia, hogy tanuljanak, éhbérért..)

2022. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!