Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem érti meg senki hogy...

Miért nem érti meg senki hogy nem akarok menni szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Közöltem az osztály"főnökkel" hogy nem fogok ott lenni, erre akkora cirkuszt rendezett mint a mónika showban a bézbózütős állat, anyám is veszekszik velem emiatt, miért nem fogják fel hogy még ukrajnába is szívesebben mennék harcolni mint erre a szarra?
2022. okt. 10. 20:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ki az a balázska? nem utánzok senkit
2022. okt. 11. 18:41
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Egy szalagavató ünnepély, ahova azért mennek a diákok, hogy jól érezzék magukat. Tehát aki nem érzi ilyen eseményen jól magát, annak nem szabad mennie, neki is rossz, meg a többiek hangulatát is elronthatja egy szenvedő ember.
2022. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%
Én se voltam ott a szalagavatón, s azóta is örülök ennek, egy szenvedéssel kevesebb volt az életemben.
2022. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Aki nem szereti a szalagavatót, annak is kötelessége ott lenni, szenvedje csak végig az ünnepélyt! Úgy kell neki, miért ment középiskolába?
2022. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!