Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavatón kötelező a tánc?

Szalagavatón kötelező a tánc?

Figyelt kérdés

És ha nem mennyire gáz ha én kihagyom? Nem tudok táncolni és ahogy számolgatok eleve nincs is annyi lány mint fiú. Én meg max végső megoldásként tudom elképzelni magam

Majd jövőre lesz



2022. okt. 31. 02:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytáncban azért illik részt venni, egyébként az tök jó buli tud lenni, ha valami jópofát talál ki az osztály.

A keringő tudtommal sehol nem kötelező. Ha csak amiatt nem akarnál egyébként mondjuk keringőzni, mert elvileg nem tudsz táncolni, akkor nyugi, hiszen keringőzni manapság az emberek 99%-a nem tud. Azért vannak a próbák, hogy ott megtanuljátok. És nem versenytáncos koreográfiákat szoktak azért csinálni a bálozóknak.

De ha nem szeretnél, és fiúból úgyis túlkínálat van (ez mondjuk viszonylag ritkább, bár a suli fajtájától függ), akkor nyugodtan mond nemet.

2022. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!