Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tegnap egy volt osztálytársunk...

Tegnap egy volt osztálytársunk elszúrta az egész osztálytalálkozót, szerintetek rendezzünk egy másikat?

Figyelt kérdés

A lényeg a címben, tegnap volt a 15.-ik vagyis igazából a 16. osztálytalálkozónk, mindenki megvolt hívva, és eljött az az ember is, aki eddig egyszer sem jött el.


Jöttek a szokásos körök, hogy ki mit csinál, ki hol tart most, és amikor rá került a sor, felállt, kiállt mindenki elé, és elkezdte sorolni, hogy


-kedves xy tanárnő, köszönöm, hogy sosem hittél bennem.

-kedves x tanár úr, köszönöm, hogy folyamatosan negatívan kivételeztél velem.

-kedves y tanárnő, köszönöm, hogy szándékosan próbált szabotálni.


Így szépen végigsorolta az egészet, majd a végén mondta, hogy és lám mit hozott az élet, Ő ilyen pozícióban van, tehát kb 4x annyit keres mint egy tanár, köszöni nekik a semmit, és reméli, hogy csak jobb tanárjaik vannak a mai diákoknak.


Majd nevetett egyet és kiment.


Nyilván mondanom sem kell, hogy az egész este hangulata innentől kezdve visszafordíthatatlanul rossz volt, és mivel amúgy is osztály találkozó ritkán van, a legközelebbi ki tudja mikor lesz, ha egyáltalán lesz, mert addig sok minden megtörténhet, hogy még így a két ünnep között rendeznénk még egyet, természetesen nem elhívva a hangulatgyilkos osztálytársunk.


Szerintetek jó ötlet, vagy már halott ötlet az egész?


2022. dec. 3. 19:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%
..és nem volt igaza? Amúgy ezek alapján szimpatikus figura.
2022. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%
Ha így érzi, miért ne mondhatná el, csinált volna úgy, mintha minden rendben lenne? Osztálytalálkozó volt, mindenki elmondja, hogy mi van vele és nem biztos, hogy mindenki jól van, vagy jókat mond. Ha ilyen hangulatot akartok, akkor barátokkal találkozzatok.
2022. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
76%
cool story, bro.. :)
2022. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
67%
:)
2022. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
70%

Hősöm az az ember.

Nekem is volt pár olyan tanárom, akin leginkább szöges-szaros léccel kellett volna végigvernem az osztálytalin, de hát kinek van erre energiája. Inkább nem is mentem el.

2022. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
70%
De mondd el azt is, hogy csak a tanároknak olvasott be, veletek nem volt baja? Meg hogy tényleg igaza volt abban amit mondott? Ha igen, akkor jól tette.
2022. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%

Nekem legutóbbi általános iskolai osztálytalálkozóm volt, ott elvileg meg volt hívva szinte minden tanárunk, aki felsőbe tanított, és elérhető volt, de a nagyja nem jelent meg.


Pedig nem voltunk egyébként egy problémás osztály vagy bármi, csak szerintem ők is sejtik emberként, hogy lehet egy ilyen osztálytalálkozón valamelyik volt diákjuk leköpné őket.

2022. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%

"Teljesen megértem az osztálytársatokat"


Én is, nekem rengeteg debil tanárom volt. Én tapsoltam volna a monológja végén.

2022. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
73%
Ti pedig, az osztálytársai gondolom mindig kiálltatok mellette mikor igazságtalanul bactatta a tanár. Még véletlenül sem röhögtétek ki kollektíven.
2022. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
40%
nem értem mitől ilyen iszonyúan szimpatikus mindenkinek egy legalább harminc éves hisztibéka... ha nem akarsz elmenni egy rendezvényre, ne menj el, de játszani az ötévest olyanoknak, akik nem azért mentek oda, hogy a hisztiddel nyaggasd őket. én újra összeülnék, ha ráérnek az emberek, bár azt eleve nem értem, hogy miért nem röhögtétek ki a visszamaradott kis fejét.
2022. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!