Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan viszonyulsz az osztályt...

Hogyan viszonyulsz az osztálytalálkozókhoz?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

#8 mi történt?


többieknek: én senkivel sem tartom amúgy a kapcsolatot. szerintem akkor is érdekes látni, akiket ismertem régen, hogy hogyan változtak. nem kell ehhez barátnak lenni meg semmi. de mondjuk ezt megértem, hogy akiben ennyi düh és rossz érzés van azzal az időszakkal kapcsolatban az nem akarja ezt feleleveníteni.


szerintem amúgy egy hátránya van az osztálytalálkozóknak, hogy mivel jó pár ember van ott és kevés idő ezért nem annyira egyszerű beszélgetni.

2023. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Sosem voltunk jó csapat, és senkivel sem tartom a kapcsolatot, így nem érdekel a téma. Az ötévesre még elmentem, azon viszonylag sokan voltunk; a tízévesre viszont már csak heten mentek el, én inkább hagytam a francba, mert ez így viccnek is gyenge, nemhogy osztálytalálkozónak, pláne úgy, hogy közel egy teljes évnyi egyeztetés után sikerült ezt a hatalmas tömeget egy fedél alá hozni. Most, ezt a kérdést látva jutott csak eszembe, hogy tavalyelőtt lett volna esedékes a 15 éves, de vagy nem szervezte meg senki, vagy csak engem nem hívtak. Nem számít, úgysem lenne miről beszélgetnünk, a kudarcaimat meg nem fogom kiteregetni.
2023. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
El, mondjuk nálam mindkét (általános és gimis) találkozókon is fszméregetés szokott menni, de vicces egyébként.
2023. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21%
#13 szerintem esélyes ha egy ember elkezd őszinte lenni, akkor a többiek is váltanak és nem ez az unalmas felszíni vetítés megy. annyira szerintem nem nehéz bevállalni, hogy az ember nem fél a véleméynüktől, mert amúgy is nagyon ritka a találkozó.
2023. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a hetessel!

Ugyanilyen volt az osztalyom. Eh. 2-3 emberrel voltam joban. Senkivel sem beszélek mar, én megprobaltam fenntartani a kapcsolatot velük, ők nem akartak, hát így jártak.

😄

2023. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!