Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmenjek az osztálykirándulásra?

Elmenjek az osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy júniusban lesz egy 3 napos osztálykirándulás, de nem tudom, hogy elmenjek-e

Az osztályomba levő két haverom közül egyik sem menne. Először azt hittem, hogy mennek, de kiderült, hogy mégsem.


Amiért nem mennék el:


A két emberen kívül, mással nem vagyok jóba az osztályban. Nem közösítenek ki, közömbösek vagyunk egymásnak. Így 3 napon keresztül egyedül lennék.


Tavaly is voltam osztálykiránduláson. Akkor még nem voltak barátaim az osztályban, és végigunatkoztam. Akkor még 1 napos volt, mi lenne velem a 3 nap?


Szorongok ( járok pszichológushoz) és ha három napig a barátaim nélkül lennék, valószínűleg rosszabodna a helyzetem.


Életem során minden osztálykiránduláson részt vettem, nem is arról van szó, hogy különc lennék


Még nem kellett befizetni semmit, így ha lemondanám, nem történne semmi


Amiért elmennék:

Anyám veszekedne velem, ha nem mennék el


Érdekes helyen leszünk


Ez lenne az utolsó kirándulás


Osztályban elkönyvelnének különcnek


Mit tevő legyek? Tanácstalan vagyok. Légyszi segítsetek


18/l



2023. márc. 3. 19:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Még beszélek erről a szüleimmel.
2023. márc. 3. 19:52
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Én elmentem 5 napra... Nem bántam meg. 😊
2023. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A két emberen kívül, mással nem vagyok jóba az osztályban. Nem közösítenek ki, közömbösek vagyunk egymásnak. Így 3 napon keresztül egyedül lennék.


Nem közösítettek ki. Ami egy "jó" dolog, mert egy semleges viszonyban vagytok. Közömbösek vagytok egymással. Ha elmèsz, akkor tudsz nyitni felèjük. Mert ők nem nyitottak felèd, akkor el kell döntened, hogy te akarsz e nyitni...



Tavaly is voltam osztálykiránduláson. Akkor még nem voltak barátaim az osztályban, és végigunatkoztam. Akkor még 1 napos volt, mi lenne velem a 3 nap?


1 napos kirándulást könnyű vègigunatkozni. Pl kb ha az utazást nem veszük bele kb 10 órátvagytok együtt, abból ott a kötött program (muzeum, kiàllítások) sèta stb. Ha van barátod akkor jó, ha nincs akkor csak szimpla gyaloglás.


Szorongok ( járok pszichológushoz) és ha három napig a barátaim nélkül lennék, valószínűleg rosszabodna a helyzetem.

Ha sikerül kilèpni a közömbös státuszból, lehet viszább esik a szorongás. Max előtte elmèsz pszichologushoz, ès beszèlgetsz vele.


Életem során minden osztálykiránduláson részt vettem, nem is arról van szó, hogy különc lennék


Ha az edigieket túlèlted, akkor ezt is túl fogod....


Még nem kellett befizetni semmit, így ha lemondanám, nem történne semmi



Amiért elmennék:


Anyám veszekedne velem, ha nem mennék el

Ne anyukád miatt menj el, hanem saját magad miatt. Ha nem mèsz el, akkor annyi kell, hogy"Anya, szerintem számomra ez egy jó döntès. Èn se fogadom el a gyerekem minden döntèsèt, de szülőkènt támogatnom kell. Nagy lány vagy...


Érdekes helyen leszünk

Ha èrdekes a hely, gondolj arra, hogy ha kèsőbb mèsz (akár barátokkal) akkor kicsit zsebbe nyúlósabb lesz.


Ez lenne az utolsó kirándulás


Sokat nem veszítesz ha elmèsz.

Osztályban elkönyvelnének különcnek


Ettől nem leszel különc



Èn a helyedben elmennèk, rosszabb helyzet nem lesz.

2023. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül nem megyek el.
2023. máj. 18. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!