Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha streszszelek...

Mit csináljak ha streszszelek az iskola miatt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nemtudom miért, nem bántanak meg semmi és mégis úgy érzem mikor a sulira gondolok,hogy görcsbe rándul a gyomrom,és nem akarok menni.

2023. máj. 15. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Mert a suli börtön, olyanokkal vagy kényszerűen összezárva akikkel amúgy nem állnál szóba (az hogy nem bántanak nem jelent semmit, ha még bántanának az rátenne egy lapáttal). Abszolút megértelek, nem tudsz mást tenni mint túlélni.
2023. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Át érzem

Nekem az segített hogy beszéltem az egyik tanárral aki pszihologus

És ő adot pár tippet hogy ilyenkor mit érdemes csinálni

Vagy ha nem szeretnél tanárral beszélni akkor szülő,barátok, vagy interneten emberekkel


Vegyél mély lélegzetet 5x és lassan enged ki

Hidd el sokat fog segíteni

2023. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Iskolapszichológus nincs?

Gondolj arra, hogy "nem lesz ez mindig így", hamarosan kikerülsz az iskolából (tudom tiniként hosszúnak tűnhet az időszak de hamar eltelik).

2023. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
túléltem valamennyi iskolámat..szorongtam, vizsga előtt fostam, de elmúlt. Most jól vagyok.
2023. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Semmi nincs, amit szeretnél benne? Kedvenc tantárgy, suli utáni foglalkozás, spkrt, zene, barátok? Vagy akár a szünetek? Udvaron sétálni a többiekkel, ilyesmik? Hanyadikos vagy?


És mit gondolsz, miért félsz? A teljesítménytől? Hogy mi lesz, ha rosszul teljesítesz? Esetleg nincsenek barátaid?


Tényleg csak próbálok találgatni. Próbáld meg kicsit konkretizálni, hogy mi az, amitől félsz, akkor könnyebb kezelni is. Ha van iskolapszichológus, akkor lehet érdemes lenne hozzá fordulni. Ha megengedhetitek magatoknak, akkor esetleg magánpraxisban is, de tudom, hogy az sok embernek sajnos luxus. Kitartást!

2023. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nem mennek a tantárgyak. Kérjél korrepetáló tanárt a szüleidtől.
2023. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Majd' 60 éve kezdtem a sulit, de a kétoldalú iskolaundor már akkor létező jelenség volt.
2023. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!