Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mondjak (hazudjak?) ha...

Mit mondjak (hazudjak?) ha majd hívnak a következő osztálytalálkozóra, miért nem tudok menni?

Figyelt kérdés

Anno szerettem az osztályomat gimiben, mert bár eléggé antiszoc voltam, de kedves, rendes emberek voltak, sose voltam kiközösítve vagy bántva, hiába voltam magamnak való.

Ennek "örömére" el is mentem az első osztálytalálkozóra, ami nagyon rossz ötlet volt. Súlyos szerelmi csalódás, depresszió, valamint több volt osztálytárs előtt is lejáratta magam még utólag, nagyjából ez lett a mérleg. Így fájó szívvel ugyan, de úgy döntöttem többet nem megyek, mindenki jobban jár. Amúgy sincs se melóm se párom, bár ezt az elsőn el is mondtam és jól fogadták, nem buzeráltak érte, sőt támogatóak voltak. (Azóta sincs ebben változás, esélyes hogy soha nem is lesz.)

Viszont az fix hogy hívni fognak megint, a lány aki szervezi külön is rámírt az elsőnél is hogy tudok-e menni, de jó lenne stb. stb. Kéne valami kamu hogy miért nem tudok menni, valami nyomós érv hogy ne azt érezzék hogy nem vagyok rájuk kíváncsi, mert ez amúgy nem igaz, de mint írtam magamat és őket is megkímélném újabb gondoktól.

Mit javasoltok, mit mondjak ha kérdezik miért nem megyek? Leírok párat ami eszembe jut de ha van jobb ötlet azt is szívesen meghallgatom. Kösz előre is mindenkinek!



2023. máj. 17. 01:41
A kérdező szavazást indított:
covidos lettem, ágyat nyomom, fertőzök
temetésre kell mennem
sok a meló, nem tudok eljönni
nem hagyhatom egyedül a macskát (nincs macskám)
épp eltörtem a lábam
nincs pénzem kifizetni a részem
a világ másik felén vagyok éppen
az adott helyre be nem teszem a lábam
hányok, véreset székelek
LAN parti lesz, nem érek rá
25 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy kötelező az osztálytalálkozó? Ki kötelezi?


Én egyenes ember vagyok engem egyszer hívtak az 1 éves osztálytalálkozóra, én megmondtam hogy akikkel jó viszonyt ápoltam az osztályból azokkal tartom a kapcsolatot akikhez pedig osztálytársként sem vonzódtam ők továbbra sem érdekelnek hogy mi van velük. Mondtam hogy a továbbiakban sem kívánok részt venni. Ennyivel letudtam, nem óvoda ez hogy kifogásokat kell keresni, te magad osztod be az idődet, nincs olyan hogy kötelező.

2023. máj. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom hány éves vagy, meg hány évente rendeztek ilyet, de a kérdésedből az jön le, hogy kb. 16 éves vagy.


Tuti kamu a kérdés.

2023. máj. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk 15 év alatt nem jött össze érettségi találkozó, mert 35 főből kb 5-10 ember akart menni, így lefújták:)
2023. máj. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész és kész.
2023. máj. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemnérsz rá, és kész. Mit kell magyarázkodni?
2023. máj. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is csak a vetítések mennek. Ki milyen hatalmas karriert futott be, mennyire idilli a családja, szinte elvárt hogy te is fényezd magad.

Eddig azt hittem csak a c.góknál szokás ez hogy látod tesó milyen aranyaim vannak meg a bmw-m?

De nem, magyar ertelmiségiek kött detto ugyanez.

2023. máj. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Folyt

Simán lemondom amugy indokolni se kell, de nálunk is az van amit a 3.írt.

2023. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj. Teljesen felesleges. Pláne, ha írásban hívnak. Visszaírsz annyit, hogy kösz, hogy gondoltatok rám, de nem tudok menni.
2023. máj. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rendőrségi kihallgatás bűnügyben. Nem mégy el és kész, nem kell indokolni.
2023. máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
Tán évente van nálatok osztálytalálkozó? A következőre tuti nem emlékeznének már rá.
2023. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!