Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A bullyingra az egyetlen...

A bullyingra az egyetlen megoldás ha az ember megvédi magát?

Figyelt kérdés
Őszintén, 13 év közoktatásban eltöltött idő alatt én azt tapasztaltam hogy más út nincs, vannak olyanok akik az erőszakból értenek csak. Nem kell még erősnek sem lenni, ha gyengébb az ember de látják hogy nem fél stb akkor lehet kap akkora tiszteletet hogy nem kezdenek ki vele. A tanárokra általában nem lehet számítani. Szóval én arra esküszöm hogy védje meg magát az ember az elején mert különben rosszabb lesz.
2023. jún. 22. 17:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=iH_6Omu9N5k&t=184s Kb a legjobb tanács férfiaknak.
2023. jún. 23. 01:07
 12/16 anonim ***** válasza:
27%

És még a tanárokat védik, na ott se mindegyik szent ember!

Ha durvábban akarok fogalmazni, akkor egy rohadék, aki a fölényét mások megalázásából nyeri!

2023. jún. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nem tanácsolnám senkinek sem, hogy erőszakra vetemedjen de azért azt fontos megjegyezni, hogy lelki sérülésekből sokkal nehezebb felgyógyulni mint a legnagyobb, legerősebb, legalattomosabb fizikai pofon után. Mérlegelj higgadtan.
2023. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én a gimnáziumi évek alatt éltem át zaklatást. Valóban azzal értek egyet, hogy igenis vissza kell szólni és megvédeni magad, el kell várnod mástól hogy az alapvető tiszteletet megadja, és ez az ,,engedd el a füled mellett'' abba torkollhat, hogy azt fogják gondolni, veled konkrétan bárhogy kicseszhetnek,engedni fogod, és próbálgatják az ingerküszöbödet átlépni. De ahogy fentebb írta egy válaszoló, nem ritka hogy a bántalmazott fél egyszerűen lefagy. Főleg hogyha jóval többen támadnak rá egyetlen személyre. Én is általában így jártam, úgyhogy tűrtem éveken át a megaláztatásokat. Féltem bemenni a suliba, volt hogy a suli előtt utánam ordítottak mindenféle szidalmakat az osztálytársaim más osztályok hallatára, vagy az insta képem alatt mocskolódtak. Máskor meg gyűlölködő papírcetliket hagytak a padomon. Rettegtem. Egyébként az osztályfőnököm észrevette rajtam hogy valami nem oké, akkor pedig kiadtam magamból neki, ő pedig próbálta rendezni. Igazából utána jelentősen csillapodott a helyzet. Ellenben volt olyan tanár,akinek a szeme előtt gyaláztak és úgy tett mintha nem hallaná.

Mindenesetre, ezeket a sebeket még mindig magammal cipelem.

2023. júl. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

9


Ez nem gyerekcsíny valóban. Ez lélekgyilkosság, nem különb az igazi gyilkossági kísérlettől hisz belül leölöd az embert, meg akarod nyomorítani.

Ezt tényleg büntethetővé kellene tenni, elvinni minimum gyerekbörtönbe az ilyeneket. Amúgysem javulnak meg felnőtt korra, ezek így születnek, nulla empátiával.

2023. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Lásd Sebestyén Balázs, tinikorban is egy tahó pszichopata volt és felnőtt korára is az maradt.

Ez nem gyógyítható.

De ártatlanok szenvedése megelőzhető lenne ha ezeket a férgeket elkülönítenék.

2023. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!