Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy éljem túl a...

Mit tegyek hogy éljem túl a sulit?

Figyelt kérdés
Félek a suli kezdéstől.Nem tudom mit tegyek utálnak az osztálytársaim és az elöző évben is azon gondolkoztam hogyan rejtsem el magam mindenki elol.Wcben akartam oltozni mert az oltozobe gyakran csesztetnek nem tudom mit tegyek legyszi segitsetek

2023. aug. 19. 20:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sz. Rd le, ha cikiznek. Fogadd el magad, és zárd ki őket az elmédből. Ha nagyon nem fogják be, nyomd fel őket egy tanárnál. Ezt mondd is el nekik. Ha tovább folytatják, mondd nekik, hogy feljelented őket. És kérj segítséget a szüleidtől, akik ezt véghez is viszik.
2023. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnöknek szólsz, és meg kell beszélni mi a baj. Ha nem tudod megvédeni magad egyedül, ne hagyd hogy rád szálljanak, mert akkor nem lesz vége.
2023. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nezel ki? Lany v fiu vagy?
2023. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem tesznek semmit már szóltam régebben az igazgatónak is mikor állandóan megvert az egyik osztálytársam.
2023. aug. 19. 20:07
 5/24 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2023. aug. 19. 20:07
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rendőrség, a könnyű testi sértésért is eljárás indul. Az igazgatónak is van egy felettese, fel lehet nyomni, hogy nem tesz semmit.
2023. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
tegyél feljelentést és ne hagyd magad, állj ki magadért.
2023. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd annyiban!

Mindent tegyél meg, hogy hatastalanítsák őket.

Nyugiban jelentsétek fel őket a szüleiddel. Ne várjatok heteket, az első ilyen alkalommal tedd ezt meg.

Csak magadat szenvedteted, senki mást, ha hagyod magad terrorizálni. Ezt épeszű nem hagyja.

2023. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Szólj édesanyádnak, hogy írasson át egy másik suliba, és tiszta lappal kezdhetsz.
2023. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Menj át egy másik iskolába, és ha máshogy nem megy a beilleszkedés, kérjetek segítséget egy pszichológustól!

Ezt nagyon nem szabad félvállról vennetek, és az pláne nem megoldás hogy elbújsz az osztálytársaid elől!!

A felnőtt életed múlik az egészen! Iratkozz át egy másik suliba, és erőltesd a beszélgetést az új osztálytársaiddal (bármennyire is nehéz lesz), hogy be tudjál illeszkedni!


Egy biztos, abban a suliban ahol jelenleg vagy, nem maradhatsz mert különben felnőtt korodra egy olyan szociális fóbiás lelki nyomorék leszel mint én!!

2023. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!