Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy éljem túl a...

Mit tegyek hogy éljem túl a sulit?

Figyelt kérdés
Félek a suli kezdéstől.Nem tudom mit tegyek utálnak az osztálytársaim és az elöző évben is azon gondolkoztam hogyan rejtsem el magam mindenki elol.Wcben akartam oltozni mert az oltozobe gyakran csesztetnek nem tudom mit tegyek legyszi segitsetek

2023. aug. 19. 20:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10%
Megaláznak azok akik szintén beizzadt büdös családi ékszerrel vagánykodnak? Fürdjé le. WC-be öltözéssel csak még tovább járatod magad.
2023. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy már feltudnám jelenteni az osztálytársam mert olyan 1 éves sztori hogy megvert.Anyukám nem engedi hogy másik suliba menjek.Hiába mondtam neki nem érdekli.


#11-es nem tudom miről beszélsz viszont ha nem tudsz hasznos választ adni ne itt trollkodjál köszi.

2023. aug. 19. 22:01
 13/24 Darius- ***** válasza:
Hogyan nem tesznek semmit a tanárok? Gondolom mert nincs bizonyíték. Mindenképp be kell keményítened, le kell küzdened a szorongást. Mert ha látják társaid, hogy gyenge vagy, akkor szekálnak, mert megtehetik, ugyanis te hagyod nekik. Ha így sem fog menni ( habár ezt kötve hiszem), akkor szólni kell ha kell az összes tanárnak, majd a szülőknek.
2023. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Anyukád tud ezekről a dolgokról konkrétan? Mert nem gondolom, hogy normális anyának ez a reakciója, ha bajban van a gyereke.


Ez a történet eléggé sántít.

2023. aug. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 hosszúhajú ***** válasza:
61%
anyukád nem engedi hogy sulit válts???????????????????????????????????????????????????????????????????????, soha nem szoktak más ember anyukáját leoltani de most komolyan direkt ki akar veled szúrni fizikailag és mentálisan is? rendben. akkor tegyen valamit ha már bevállalt egy gyereket. kiskorú vagy neki kéne megvédeni. nem írok többet mert még olyat írom véletlenül hogy magam is megbánom. keresd fel a gyámügyet vagy a családsegítőt, hogy anyád nem hajlandó átvinni, hátha ők felnyitják a szemét...
2023. aug. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 hosszúhajú ***** válasza:
90%
egyébként ha el tudod vinni addig a dolgot, hogy a helyi családsegítőnél pszichológus akarsz járni és elkezdesz, ( ott ingyenes ) akkor a pszichológus beszélni fog anyáddal, mivel kiskorú vagy behívhatja és elmagyarázhatja neki hogy számolhat vele hogy a gyereke többféle sérülés miatt szorongó felnőtt lesz. csinál egyébkét valamit anyád, vagy pont leszarja... apukád? egy ideiglenes gyám? esküszöm ez már kiskorú veszélyeztetése, és a gyámügyet vonnám be - vagy keress egy normális anyát....
2023. aug. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
Azért csinálják mert nem teszed inasba őket, állj ki magadért!
2023. aug. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is meggyőződéssel oda kéne szólnod nekik.

Aztán, ha nem fejezik be, és felnőtt sem segít, akkor kezdd el ott jó hangosan a figyelmet felhívni magadra. Csak kénytelen lesz segíteni valaki, ha már kiszakadt a dobhártyája.

2023. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
47%

anonim! Ne kelljen már ilyeneket csinálni,- ez a legszánalmasabb amikor az ember már azért feltűnősködik, hogy figyeljen rá valaki és segítsen is neki ezáltal.

Ha valóban így igaz, ahogy a kérdező írta, az iskolai pszichológushoz majd ha kell a gyámügyhöz kell fordulni... Sajnos nem ritka eset, hogy Magyarországon egy anya nem törődik a gyereke mentális és lelki állapotával...

2023. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 HunLo ***** válasza:

Én amikor csesztettek ,akkor megfogtam és nekik rontottam.

Azóta sem mernek még rosszat szólni sem rólam.

Ez az én megoldásom.


De egyébként ezt is tudni kell jól csinálni.

Elsőnek edzél előtte legalább 6hónapig mind a testedet,mind a szellemedet,mind az érzelmi világodat.


Igazából az lenne a jó ha elmennél küzdősportott tanulni ,ahol megtapasztalhatod azt ,hogy milyen az ha megütnek,megrugnak,mert ez sincs kizárva. Pl:Box, kickboxot dicsérik nagyon ,de utóbbival nincs tapasztalatom.

A harcművészeteket én szerintem hagyd ,mert ott nem biztos ,hogy megtudod tapasztalni az ha valaki ,úgy tényleg igazán megüt vagy megrug.


Én küzdősportoltam és harcművészetekben is kipróbálta magam.


Én a küzdősportokat ajánlom.

jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!