Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményed az osztálytalá...

Mi a véleményed az osztálytalálkozókról? Elszoktál menni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 19:21
1 2 3
 11/25 Metionin ***** válasza:
54%
*20 évvel, bocs :D
2023. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

1* volt róla szó, hogy lesz, de vagy nem lett belőle semmi sem, vagy elmaradt.

Nem tudom, milyen érzés, az egyik szülőmnek már volt többször, a másiknak folyamatban van (de tuti nem megy), így kis mintám van, milyen lehet.

Nekem tuti égés lenne...

2023. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom hülyeségnek, viszont nem is megyek el rájuk.
2023. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
Harom osztalyom volt. Ketto nagyon meghatarozo. El szoktam menni. Akkor is mentem, mikor semmi se volt sinen az eletemben. Jokat dumalunk, nevetunk, sirunk neha, nem etterem, hanem valaki haza. Otven evesen most.
2023. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A középiskolai elég sűrűn van tartva pedig csak 15 éve végeztünk, de egyen se voltam, a negyedik meghívás után közöltem, hogy ne hívjanak meg a továbbiakra, mert úgysem megyek el, mert nem érdekeltek se akkor, amikor iskolába jártunk, most meg pláne nem felnőttként, felfogták, de egy sms-t mindig kapok hogy hátha mégis.
2023. szept. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Engem sem érdekel különösebben, sosem voltak olyan jó osztályok, hogy annyira találkozni akarjak, akik meg olyanok voltak, azokkal amúgy is tartjuk a kapcsolatot. De annak tényleg nem látom értelmét, hogy most olyan emberekkel találkozzak, akikkel mióta vége lett az iskolának egy szót sem váltottunk.
2023. szept. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolait nem tartottunk soha, főiskolait sem.

A középiskolait megtartják 5 évente, az egyiken (a 15 évesen) voltam, de rájöttem, hogy igazából nem maradtam ki semmiből, és azóta sem járok.

Igazából a buli része nem hiányzik (egyáltalán nem vagyok bulizós), a beszélgetős része sem hiányzik, mert bár nem volt egy égetnivalóan rossz osztályközösség, de azért klikkek voltak. Akikkel egy klikkben voltam, azokkal most is tartom a kapcsolatot telefonon/neten/szülővárosomban ha összfutunk véletlenül, órákig beszélgetünk, de ezért nem kell osztálytalálkozóra menni. Az információ része (kivel mi történt) szintén nem köt le. Ha mondjuk Szabó Andreával a négy év alatt nem váltottam összesen két mondatot sem, akkor most baromira nem éri el az ingerküszöbömet, hogy a fia múlt héten nősült.

Eleinte szemétnek éreztem magam, hogy kihagyom, de aztán rájöttem, hogy semmi felelősségem nincs abban, hogy jól kelljen éreznem magam olyan emberek társáságában, akiket nem én választottam be az életembe arra a 4 évre.

2023. szept. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

10 éve érettségiztem, még nem volt találkozónk.

Általános sulist egyszer próbált szervezni valaki, de mivel többen laknak külföldön a volt osztályból mint idehaza, nem nagyon lehet összehozni.

Ha lenne akkor elmennék amúgy, de nekem így is jó, nem hiányzik.

2023. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi találkozóim voltak csak. Az eddigiekre elmentem, jól is éreztem magam. A 20 éves a covid miatt elmaradt, a 25 éves 2 év múlva lesz esedékes. Mivel mostanra kb. én vagyok az egyetlen az osztályban, aki nem jutott sehova az életével, és az egészségi állapotom is leromlott, szerintem a többire nem megyek már el. Rosszul érezném magam a többiek előtt.
2023. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Isten óvjon tőlük. Egyen voltam, teljesen tönkretett. Soha többet.
2023. szept. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!