Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményed az osztálytalá...

Mi a véleményed az osztálytalálkozókról? Elszoktál menni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 19:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%
Egyiken sem voltam. A középsuli 4 éve alatt az osztályom 90%-ával soha egy árva szót nem beszéltem, pedig össze voltunk zárva egész nap. Ha akkor nem érdekeltek, akkor így 10-20 év elteltével sem fognak már érdekelni...
2023. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, most szervezek egy 4x éves találkozót. Ki nem hagynám.


Ennek ellenére volt olyan találkozó, ahol a meghívott nem akart ismét találkozni a társaikkal. Akkor ő otthon maradt. :)

2023. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Gimisre szoktam, mi fősulis csoporttársakkal is szervezünk, arra is. Általános iskolaira nem, hatosztályosba jártam és így velük csak 2 közös évem volt, alig emlékszem rájuk.
2023. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Xira válasza:
100%
Soha sem hívtak meg.
2023. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 sztbali ***** válasza:

Általánosban szerveztek 5 éveset, de arra nem mentem el. Azóta nem hívnak. Jobb így, mert rühelltem az egész osztályt. Ég óvjon attól, hogy bárkivel összefussak.

A gimisekre el szoktam menni, mert egy jó csapat voltunk/vagyunk.

Szerintem jó dolog, mert a múltidézés mellett még jó sztorikat is lehet hallani.

2023. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!