Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan akadtam ki erre a...

Jogosan akadtam ki erre a szitura?

Figyelt kérdés

Ez nem egy féltékeny tini lány kérdés. A haverom manipulálják, és engem pedig teljesen hülyének néznek.



Szóval én egy teljesen lányosztályba járok, 2 szem fiú van.

Az egyik srác az egyik legjobb barátom. Van egy lány aki 15-16 évesen cigizik, és nagyon rossz irányba megy. A lány folyton lóg a suliból, soha nem tanul, már év elején bukásra áll. Már legalább egy másik lányt magával rántott. Fűt,fát manipulál,hazudozó, a férfi tanárainkkal pedig flörtölni próbál. (Hála égnek nem hagyják magukat) Sok embert kibeszél ,valamint régebben vagdosta magát. Nem tudom csinálja e még.

Aggódom a lányért is azért. Tehát ha ezt így folytatja, akkor nagyon nem lesz jó vége.



A hetekben nagyon rámászott a haveromra.(annak ellenére hogy pasija van) Eddig egy szót se beszéltek, mostmár a csaj folyton flörtöl vele, ölelgeti, szexin öltözik fel, teszi magát.

Tudom hogy engem akar kiakasztani, mert hogy a haverom nekem bejön. Engem ezzel nem lehet felhúzni, mert ő nem szerelmes bele,csak az agyamat próbálja húzni. Látom hogy csak manipulálja,és nem akarom hogy bele rángassa valami rosszba. Ma a haverom szinte egyáltalán nem is beszélt velem.


Ami igazán felhúz az az,hogy teljesen hülyének néz. Ez az igazi probléma. Mert amikor ebédelünk, akkor odaül mellém, és próbálja erőltetni hogy "vallják szerelmet" , meg hogy ő már beszélt rólam a haveromnak. Úgy hogy előtte a haverom előtt térdelt és a seggét nyalta. A minap kaptam egy "Szerelmes levelet" is. Ezer % hogy kamu, nem most jöttem le q falvédőről.


Zavar hogy a haverommal akár kikezdeni, de az rosszabb hogy hülyének néz.

Jogosan vagyok mérges?



2023. okt. 3. 18:52
 1/3 Senior Séf ***** válasza:
94%
Jogosan, de mire mész vele?
2023. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Egyikkel se barátkoznék. Se ez a buta ribi, se a haverod nem hozzád valók.
2023. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jogosan. Próbálj meg beszélgetni újra a haveroddal akár a neten. A csajról meg szólj a tanároknak, mert nem normális ennyi évesen cigizni.
2023. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!