Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem becsapott, jogosan...

Úgy érzem becsapott, jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Ismerős által, megismerekedtem egy sráccal. Sokat beszélgettünk. Rengeteg dolgozik, és bármilyen munkát elvállal. Legutóbb egy pékségben dolgozott ahol az ismerősöm. Én azt hittem, hogy átlagos. Tegnap egy beszélgetés során kibukott belőle, hogy iszonyat gazdag. Ő ezt szándékosan eltitkolta, mivel sokszor kihasználták a nők. Nem érti miért akadtam ki, de én úgy érzem, hogy hazudott. Ráadásul jóshoz jár, most felajánlotta, hogy elvisz hozzá engem is ha szeretném. Nem is tudom, hogy mit gondoljak róla, egy végtelenül okos, intelligens, jólelkű, dolgos átlagos embernek ismertem meg. Erre kiderült, hogy eddig nagykanállal falta az életet. A szülei nem támogatják, csak náluk él, mindenért ő dolgozott meg. Egy időben falun élt, ott volt a régi barátnője, ott sem tudta senki az anyagi helyzetét. Nemrég költözött vissza a szüleihez, sajnálja albérletre a pénzt. Ráadásul elég depressziós is, a szakítás megviselte. Én már úgy érzem, hogy azt sem tudom ki ez az ember. Mit gondoltok erről az egészről?
2021. júl. 9. 08:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Miért kéne megosztania másokkal az anyagi helyzetét? Szerintem nem tartozik rád és másra sem.

Mellesleg mi változik miután megtudod, hogy gazdag? Máshogy állsz hozzá?

2021. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretné, hogy a pénze miatt maradjanak vele.

Szóval rendes kapcsolatra vágyik ami pozitívum.

Azonban az, hogy jóshoz jár azt is jelenti, hogy nem tud bánni a pénzel és nem teljesen okés a srác.

És ezt úgy mondom, hogy én hiszek sok ezós dologban. De a jósok az pont nem ilyen ;)

Nem csapott be, csak nem mondott el mindent.

2021. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jogos a kiakadásod.
2021. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem hogy miért akadtál ki ezen🤷‍♂️ nemhogy örülnél hogy nem a pénzével akar menőzni neked. Ráadásul az szerintem, hogy azt akarta hogy egy átlagos srácnak ismerd meg és a személyisége fogjon meg, az azt jelenti hogy komoly kapcsolatot szeretne, nem csak megbaszni.

Egyébként elég gáz lehetett, ha te ezen tényleg kiakadtál... Hogy érted azt hogy hazudott? Rákérdeztél hogy "Figyelj má' jóskapista! Nem vagy te véletlenül gazdag?" erre ő "Á, nem dehogy, én csak egy sokat dolgozó átlagos srác vagyok."?

Attól függetlenül hogy gazdag, miért ne lehetne "egy végtelenül okos, intelligens, jólelkű, dolgos átlagos ember"?

2021. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem nincs titkolni valóm de nem vagyunk egyformák
2021. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha tényleg nem értem a lányokat. Ahelyett hogy örülnél hogy a személyiségével fogott meg és nem kérkedik a pénzével, még te akadsz ki. Inkább meg kéne becsülnöd.
2021. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mert mondtam neki, hogy az ismerősőm aki az ő volt kollégája, ezt és ezt mesélte róla. Akkor derült ki.. Utána mondta el, és azt mondta, hogy soha nem találkozott még egy ilyen emberrel aki ezen fennakad.

És a jós, menjek vele bátran, de nem is ismerem csak egy hete, ez nem furcsa?

2021. júl. 9. 09:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bérjegyzékeit nem akarod megnézni? Esetleg az összes adóbevallását, vagy a teljes számlatörténetét? Nevetséges vagy, komolyan mondom.
2021. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Másnak adta ki magát, mint aki. Egyikünk sem akar párkapcsolatot, ráadásul nekem van valami, ami neki nincs tehát alapból nem is kezdene velem kapcsolatot, ezzel tisztában vagyunk mind a ketten.
2021. júl. 9. 10:11
 10/13 A kérdező kommentje:

Amúgy küldött képeket, hogy mennyi minden van neki, meg elmondta, hogy mennyi nője volt, hogy buknak rá a nők. Bizonygatta, hogy ettől függetlenül ő ugyanolyan ember mint bárki más.

Ezek alapján akkor tényleg bennem van valami hiba.

2021. júl. 9. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!