Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan akadtam ki?

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Délután mentem a munkahelymere, csináltam egy kávét mert elég fáradt voltam korán keltem és megfőztem az ebédet. Jött a nyugdíjas korú kolléganőm aki az első perctől kezdve ellenszenvesen viszonyult felém tiszta ideg volt. El kezdet beszélgetni az egyik nem közvetett kollégánkakal beszélni hogy annyira fáradt és elege van. Aztán rám nézett és fennhangon azt mondta nem mindenki olyan mint egyesek és szinte semmit nem csinálnak otthon, éreztem hogy nekem szól. (Folyton azzal szekált hogy én nem teszek el befőtt meg ilyenek)

Éreztem hogy fel ment bennem a pumpa aztán még tett rá egy lapáttal, itt van Klári is semmit nem csinál itthon az embernek vacsorára tejbegrízt készít. Nekem meg minden nap főznöm kell se gyereke se macskája.

Akkor csak annyit mondtam hogy ide figyelj Kata azért mert nincs gyerekem nem azt jelenti hogy otthon egész nap a pin.. mat vakarom.

Aztán jajj nem azt mondtam.

Aztán szólt a harmadik fél Katának hogy na nyugodj le mert tiszta ideg vagy.

Szívem szerint meg mondtam volna neki hogy egy rosszindulatú vén asszony olyan szájjal mint egy rossz kamion sofőrnek, rendszeresen használta az örökíti anyag kifejezést és a B+ et.

Dolgozni nem akart mégis rólam panaszkodott a főnöknek.

25 /L


2023. jan. 28. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogyan lehet bakancs nélkül megtaposni az ilyen ganajokat?

Egyszerűen átnézel rajtuk, mint tokodi meo-s a készárun!

2023. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni. Másoknak valamiért az okoz boldogságot, ha a egy másik személy életével foglalkoznak, mert valószínűleg a saját élete nem valami jó.
2023. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az ilyet általában jobb elengedni. Elég szar neki alapból, ezért panaszkodik így. Így éli ki magát.
2023. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen kollégám. Én mindig is büszke voltam arra, hogy nem mások szolgájaként élek, szóval ha valaki ezzel próbált provokálni, nem nagyon sikerült neki. Viszont nem vagyok az a csöndben tűrős típus, én megmondtam az illetőnek, hogy nem hibáztathat másokat azért, mert azt a virágot szagolják, amit maguknak szakítottak és nem azt, amit ő. Javasoltam neki, hogy szerezzen önismeretet és annyi terhet vegyen a nyakába, amit méltósággal tud cipelni.
2023. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szarrá szopatnám a helyedben a megkeseredett picsát. Minden nap elmondanám, hogy ó, igen, én úgy DÖNTÖTTEM, hogy se gyerek, se kutya, se macska, az uram meg elég okos ahhoz, hogy kezelje a porszívót, szóval én tegnap kondiba mentem, aztán az uram elvitt moziba, aztán még virágot is vett nekem - te mikor kaptál virágot? - aztán hatalmasat szeretkeztünk, és szétdobáltuk a ruhákat, és azóta is szanaszét vannak, mert kit érdekel? És nem, nem teszek el befőtt, mert kvára megengedhetem magamnak, hogy megvegyem a boltban, nem állok a gőz fölött, helyette wellnessezünk, meg mindenfélét csinálunk, ami a te szomorú szar életedből kimaradt. Sajnálom. Ja, nem, nem sajnálom, csak téged sajnállak, hogy neked ez kimaradt.

Hadd egye a büdös banyát a gyűlölet, hadd kapjon instant agyvérzést. Ha esetleg egyedülálló vagy, azt is fel tudod tüntetni jó színben, hogy te nem szagoltál büdös zoknit, nem kell más után takarítanod, nem kell másra főznöd. Milyen jó életed van, oda mész, ahová akarsz, azt csinálsz, amit akarsz, nem vagy senki cselédje. A lényeg, hogy ne magyarázkodj, ilyenekbe ne menj bele, hogy "nem a p..ám vakarom otthon", ez védekezés, ne védekezz, mondd meg neki, hogy a te életed sokkal jobb, mint az övé, hadd egye a fene a kielégítetlen kivénhedt cselédet.

2023. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen sajnos előző munkahelyemen volt egy hasonló hölgy egy évig tűrtem aztán ki álltam magamért és mikor nyugdíjba ment a főnök asszony aki alapból nem kedvelt pedig alig beszéltünk egy olyan incidens miat rugót ki hogy nevetséges. Egy roma kolléga belém állt hogy megver, meg mondtam neki hogy ez így nem játszik és új dolgozóként hogy mer így viselkedni és nem fogok vele így együtt dolgozni és húzzon a picsába. Aztán azt mondta a főnök hogy a viselkedésemet és a munkámat nem szeretné 4 év után rugót ki.

De amúgy másik Munkahelyet nézek mert rajta kívül 3 ember nagy barátnők rám áltak közbe helyettük is meg csinálom amit kell, mert az ember hibázik el hagy dolgokat ha nem a főnök veszi észre fogom magam és meg csinálom szó nélkül senkinek nem megyek oda mondani mit csináltam és ki helyet

2023. jan. 28. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a költözést is meg kellene fontolnod. Elég proli helyeknek tűnnek a leírás alapján, más országrészeken sokkal jobb munkát is tudsz szerezni akár betanított munkásként, végzettség nélkül is.
2023. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Nincs jogban a kiakadás megfogalmazva, szóval nem.
2023. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!