Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha megosztottam egyetlen egy...

Ha megosztottam egyetlen egy politikai bejegyzést a Facebook oldalamon, ahol nincsennek bejelölve az egyetemista osztálytársaim, akkor onnantól fogva ki fognak közösíteni a szaktáraim is, mert ki mertem állni az álláspontom mellett?

Figyelt kérdés

Oltásellenességet hírdetem.

Csak pár napig volt fent a bejegyzésem, és csak a Fideszt lepleztem le. Lehet, hogy pár embert evvel a bejegyzéssel megsértettem?

Nagyon várom a véleményeket.

21/F



dec. 9. 04:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Igazából a félelmem miatt osztottam meg, mert én nem szeretném, ha beoltanának.
dec. 9. 04:58
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
A kutyát nem érdekli a véleményed, megnyugodhatsz.
dec. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
A lőtéri kutyát sem érdekli hogy te mit posztoltál. Viszont ez a témát ne hozd szóba a szaktársaiddal való beszélgetések során!
dec. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tájékozódj jobban mielőtt hülyeségeket osztogatsz. Az segít az ilyen helyzetek elkerülésében.
dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

"Oltásellenességet hírdetem."

Igen, az emberek többsége nem szereti a hülyéket.


"mert ki mertem állni az álláspontom mellett?"

Nem, azzal senkinek nincs gondja, ha valaki az álláspontja mellett kiáll. Csak ez nem az volt. Ezt valóságtagadásnak hívják, pl. mintha azt írtad volna ki, hogy lapos a Föld. Te is furán néznél emberekre, akik ezt kiírják.

dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4/5 Nem hülyeségek ezek a dolgok, de neked ezt nem kell értened.
dec. 9. 15:13
 7/16 A kérdező kommentje:

Az érzelmileg roncs állapotban lévő embereket vagy az érzelmileg jó állapotban lévő, mindenen nevetgélő bolondokat, bohócokat és pszichopatákat előbb vagy utóbb ez a relytett rendszer így is, úgy is el fogja vinni magával. Esetleg nagy szerencséje lesz, és túléli a közeljövő tragédiáit. A 4. hozzászólónak szól ez válaszul.

Az 5. hozzászólónak pedig ezt válaszolom.

Egyetértek veled abban, hogy ez a kiírás nem az álláspontom mellett áll ki, mert a bizonyíték a Facebook oldalamon volt elérhető videó formályában. Itt csak egy kérdést tettem fel avval kapcsolatban, hogy a barátaim rossz szemmel nézték a bejegyzésemet.

dec. 9. 18:27
 8/16 A kérdező kommentje:
*Itt csak egy kérdést tettem fel avval kapcsolatban, hogy az egyetemista barátaim rossz szemmel nézik azt, ha egy politikai cíkket megosztok a Facebook oldalamon?
dec. 9. 18:33
 9/16 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibákért. Csillaggal javítottam a helytelen megfogalmazásomat.
dec. 9. 18:37
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem az volt a Facebook oldalamon kiírva, hogy „Oltásellenességet hírdetem.”
dec. 9. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!