Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szegeden vagyok egyetemista...

Szegeden vagyok egyetemista és egyszerűen nem tudok kimozdulni, az osztálytársak semerre nem mennek, mindenki megvan a maga kis világába. Van így más is?

Figyelt kérdés

Egyszerűen amilyennek gondoltam az egyetemi életet, egyáltalán nem jött be.Nem mintha én nagy partiarc lennék, de az egyetemi évfolyamban egyszerűen nem alakult ki semmi összetartás. Más is van ezzel így?

21F



2016. nov. 3. 21:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Néha valami esti kis buli/lazulás bőven elég lenne, de még erre sincs senkiben hajlandóság.
2016. nov. 3. 21:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajjajj, de még mennyien vagyunk így... Ezt dobta a gép, ez van.
2016. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj mellettük új barátokat szerezni akivel tudsz együtt lógni, akikkel elvagy bármikor, nem olyan nehéz a jó embereket kifogni. Gondolkodj pozitívan, ne éld úgy az életed hogy sosem szórakozol, egy életed van, hát építsd fel jól ;)
2016. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen szakra jársz, hanyadéves vagy? Nincsenek olyan óráid, amin más szakosokkal is együtt vagy?


Nekem az első év borzalmas volt, az összes csoporttársam elvolt magában, ha volt egy óra szünetünk, rögtön mindenki hazament. Aztán másodévben szerveztünk egy csoportbulit és az megtörte a jeget. Egyetem végére nagyon összekovácsolódtunk, még közös nyaralást is szerveztünk.

2016. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kérdező, ha gondolod velem felveheted a kapcsolatot facen :)

nekem is sokszor az a "bajom" hogy mennék valamerre, de senkinek nincs kedve/pénze/ideje, pasizik csajozik stb :D

2016. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!