Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is mentálisan...

Szerintetek is mentálisan sérült lehet aki nem engedi ki a diákokat WC-re?

Figyelt kérdés

Az iskolákban (általános és közép) mindig az volt, hogy legalább a tanár engedélyéhez volt kötve hogy te kimehetsz, amit nem kéne nyilvánosan megkérdezni (és van hogy a tanár meg mondja hogy "Nem tudom, kimehetsz wécére?") a másik meg van aki egyáltalán nem enged ki.


Nagyon empatikus ember vagyok, ha valakivel nem értek egyet, arra gondolok biztos más a tapasztalata vagy ilyesmi, de jó indoka van a viselkedésére. De képtelen vagyok ezt bárhogy igazolni. Szerintem ez elképesztően megalázó egyrészről, másrészről pedig hülyeség, mivel nehéz koncentrálni ha mindjárt bepisilsz/kakilsz, és a Való Életben nem fogsz meghalni ha elmész pislantani egyet.


Így csak arra tudok gondolni hogy súlyosan sérült emberekről van szó.


jan. 17. 22:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%

A szunetek valok wc-zesre.

Egeszseges ember kibirjs a 45 percet pidi kski nelkul vagy visszatartassal.

jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem enged ki, akkor felállsz és kimész. Le kell szarni!

Egyetemen munkahelyen sincs ilyen, nem is értem miért ez az idióta szokás, hogy még iskolás vagy ehhez engedély kell.


Ha meg kapnál érte valamit szólsz az igazgatónak, hogy mi a szitu. Te kértél engedélyt nemet mondtak és igenis ki kellett menned, mert nem szeretted volna magad megalázni azzal, hogy bepisilsz az osztályterem közepén. Innentől kezdve érvényét veszti minden. Nem fognak érte kirúgni :D

jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%

Egyes, ez szép és jó, és nyilván, mindenki törekszik akkor menni. De megesik, hogy túl hosszú a sor, és késel, ha kivárod. Vagy nagyon sokat ittál, és most hirtelen nagyon kell. Vagy óra közben megjön. Vagy rád jön a hasmenés.

Nem tudhatjuk sosem, ki miért szeretne kimenni.

jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Kérd meg a szülőket, hogy tegyenek ellene panaszt. Nincs joga ehhez.
jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

Szünetek tényleg erre vannak, 15 perc alatt ellehet intézni ha kellett.


Egyébként mi szó nélkül kimehettünk óráról wc-re. Mindegyik tanár mondta ne zavarjuk azzal az órát,hogy jelentkezünk felszólít megkérdezzük stb.


Álljunk fel menjünk ki és kész.


Nálunk egy tanár sem tiltotta, se áltiba se gimibe


Érdekes mód nem járkált senki sem ki csak ritkán,mindenki elintézte a szünetben.


Egyébként nekem egy melóhelyen volt olyan,hogy addig nem hagyhattam el ahová beosztattak amíg nem szóltam egy csoportvezetőnek,hogy kimehetek addig beáll a helyemre. Volt mikor 1,5 óráig nem járt arra. Persze akik mellettem lévő állomáson dolgoztak volt,hogy megkértem pörgesse addig a szalagot. Amit nem lett volna szabad,de mindenki így oldotta meg. Mit megadtunk volna akkor ,hogy 45 percenként lett volna szünet :D Ja és a másik gond az volt mikor volt szünet 2 wc volt 30 lányra és 10 perc szünet. Nem tudott mindenki elmenni wcre szünetbe,azért logtunk ki sokan meló alatt.

jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

1. A szünetek többek között ezért is vannak.

2. Ez az egyik első lépcsője annak az embereket munkában életük végig kísérő szabályrendszernek, hogy nem feltétlenül mehetnek el munka közben véletlenszerű időpontokban véletlenszerű hosszúságú időre, ill. céllal.

Valahol, valamikor, valamilyen formában el kell kezdeni ezt is megtanulni!

3. Tanít a helyes időbeosztás fontosságára is

jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
42%
És ha rögtön kell? Behúgyozol-beszarsz a gatyádba? Ő fogja kimosni? Mert akkor dörgöld oda az orra alá! Én leszarnám, mennék ha szólít a kötelesség! Természetes biológiai lények vagyunk, mi az hogy megtiltja neked ez a "náci"?! Én minden ilyen autoriter személyiségre azt mondom hogy "náciskodik"! (ha logikátlanul, ok nélkül parancsolgat)
jan. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%

Kérdezem, ha rosszul vagy, akkor sem enged ki a tanteremből?

Én voltam már rosszul és szó nélkül kimentem!

Még a tanár jött ki hozzám hogy jól vagyok -e?

jan. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Én nem éreztem hátrányosan megkülönböztetve magam azért, mert a "nácizmusban" meghatározott időnként lehetett kimenni - és biológiai szükségleteket intézni. Különbözőek vagyunk! :DDD

Nem kicsit túlfejlett az egója annak, aki még szinte semmit nem tett le a társadalom asztalára és már ilyeneken pattog! Nyugalom! :DDD

jan. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%

De mi az hogy NEM ENGED KI?? Ki ő hogy határoz az én biológiai szükségletemről??

Tudom, ő a "tekintélyes" tanár!

Na, akkor egy kis emberség is szoruljon bele!

Nem kell minden diákról feltételezni hogy lógni fog!

Ha meg nem tanul, az ő baja lesz, nem a tanáré!

De azért hadd ne csináljunk már be a gatyánkba az "Ő" kedvéért!

jan. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!