Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt az osztályf...

Miért csinálja ezt az osztályfőnököm? Mindenkit kötelez versenyekre.

Figyelt kérdés

Angol előkészítős osztályba járok és az osztályfőnök angol tanár. Valamiért attól érzi fontosnak magát, vagy nem tudom miért, de az egész osztályt kötelezi önkéntes dolgokra. Például volt ki mit tud nálunk és mindenkinek indulnia kellett. Amikor felszólaltunk ez ellen akkor mondta hogy mindenki tehetséges valamiben úgyhogy indulnunk kell. A legmegúszósabb a süti sütés volt, tehát nem kellett mindenkinek énekelni vagy táncolni. Most egy olyan angol versenyre kell majd mennünk ami fizetős! Ja és közölte nemrég, hogy mindenkinek kötelező az emelt angol érettségi, mert előkészítősök vagyunk.


Persze még tehetjük, hogy nem veszünk részt ebben, de akkor rosszabbul járunk, mert megszívat, megbuktat, bármit megtehet és még sokáig ide fogok járni. Érettséginél is ha nem emeltezek akkor nála közepezek ugye és akkor fixen lehúz.


Miért csinálja ezt? Amúgy egy 40 körüli férfi.


jan. 28. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Szülőknek kell beszélnie az igazgatóval.

Érettségin nem gondolom, hogy lehúzna, mert az átlag őt is minősíti.

jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy divat manapság a szemlélet, hogy emberek nyakába aggatnak teljesen felesleges és értelmetlen kifejletű teljesítménykényszereket. Az eseted pofátlan része, hogy még fizetned is kell azért - a beáldozott szabadidődön és energiáidon túl is, - hogy hazug módon "önkéntes" és számodra értelmetlen dolgokkal pancsolhasd el az életed egy hányadát.

Én a céges összejövetelekkel vagyok így! Évekbe telt, mire elértem, hogy ne kelljen kötelező jelleggel olyan helyeken megjelennem, ahol gyakorlatilag nem érzem jól magam, - mert nem bírom a tömeget. Alakoskodással egybekötve pedig végképp nem bírom, - nekem nehezemre esik olyan emberekkel jópofizni órákon keresztül, akik mindig azt mocskolják kollektívan, aki éppen nincs jelen.

jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseket olvasva mindig nagyon boldog leszek azért, hogy már régóta semmi közöm a magyar közoktatáshoz.

Általánosban az osztályfőnökömnek az volt a mániája, hogy szerepeljek én is, mondjak verset. Lámpalázas voltam, félénk, aludni alig tudtam előtte, mikor egyszer muszáj volt ünnepélyen verset mondanom.


Egyébként meg nyilván vmi mentális problémája van tanárodnak, lehet, hogy frusztrált vmi miatt, és ezt rajtatok vezeti le. Rengeteg ilyen lelki nyomorult tanárom volt.

jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menjetek az igazgatóhoz mindenki által aláírt kérvénnyel,válttassátok le ezt a tanárt az osztályfőnökségről is, meg a tanáraitok között se legyen, ha ez megoldható. Tehát ne taníthasson titeket tovább.
febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!