Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » T i hazamennétek iskolából a...

T i hazamennétek iskolából a rosszkor/váratlanul megjövő menstruáció miatt?

Figyelt kérdés

Nem mostani sztori, csak hirtelen eszembe jutott, évekkel ezelőtt csinálta egy lány az osztályunkban, de többször is - osztálytársakon keresztül tudta mindenki. Hazament óráról azért, mert váratlanul épp megjött a menstruációja.

Vissza is tért minden alkalommal, tehát nem arról van szó, hogy rosszul van a görcsöktől vagy hasonló, valószínűleg csak átöltözni/lezuhanyozni ment haza, vagy nem volt nála betét...

Na de a kérdés ami miatt felmerül, hogy ilyen esetekben vajon mi miatt nem lehet elintézni annyival, hogy kér valakitől pl. osztálytárstól betétet (vagy tampont)?

Mi szólhat amellett, hogy valaki ezért hazamenjen? Mennyire lehet indokolt ezért elmenni szerintetek? Ti hazakéreckednétek ezért suliból?

(Nyilván ez nem olyan dolog, amit csak úgy megkérdez az ember a másiktól, ez indokolja a kérdést itt)



jan. 29. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Tulajdonképpen mi a kérdés? Te magad írod: “ valószínűleg csak átöltözni/lezuhanyozni ment haza”
jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Én nem.

49F

jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Te se ülnél a véres nadrágodban egesznap
jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Én kamaszként a második napon nagyon szarul voltam, rendszeresen el kellett kérnem magam az utolsó órákról, mikor menstruáltam, hiába voltam felkészülve eszközzel, pótbugyival, görcsoldóval…


De amúgy ha nem is rosszullét vagy a betét/tampon hiánya a probléma, lehet, hogy szegény úgy átázott, hogy muszáj volt átöltöznie.

jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
3-as. Ezért kell úgynevezett "Intim" betét. Ilyen "Intim" betétet bármelyik DM-be vagy Rossmanban kapsz. 4-esnek. Kell be készíteni pót betétet, vagy pót tampont. És egyébként is számolni kell, hogy mikor jön meg. És előre fel kell készülni!
jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

#5

Ja, mert a kamaszoknak tipikusan annyira napra pontosan jön meg. És nem mindenki akar egész életében betétet használni.

jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
30 éves nőként tudom mi az intim betét :D de velem is fordult már elő, hogy olyankor jött meg mikor nem számítottam rá, főleg gimiben.
jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Metionin ***** válasza:
46%
Engem csak hazaküldtek párszor, mert kiájultam a padból vagy mert hánytam. De ez kicsit fura, hogy nincs nála mindig betét vészhelyzet esetére, ezt azért elég korán megtanulja az ember miután megjön neki. Vagy hogy nem érzékeli, hogy épp folyik a cucc, hogy kikéredzkedjen gyorsan és tegyen be egy betétet, mielőtt teljesen átázna.
jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
32 éves vagyok, köszi, túl vagyok már pár menstruáción ahhoz, hogy tudjam, mire hogyan kell felkészülni. Ahogy említettem is, én rosszullét miatt mentem haza párszor… 🙄 #4 vagyok
jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Ez most ilyen "pontozzunklemindenkit" kérdés?

Nálam volt olyan, hogy betét mellett átáztam oldalt. Hiába cseréltem betétet, nyilván nem oldotta meg, hogy eltűnjön a nadrágomról a vérfolt. Ez mondjuk nap végén volt, így nem kéretőztem el, helyette eltakartam magam. Egyébként elég hülye kérdés, mert elvileg már felnőtt vagy, tudnod kéne, hogy bizony vannak olyan helyzetek, mikor megesik a baleset.

jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!