Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » T i hazamennétek iskolából a...

T i hazamennétek iskolából a rosszkor/váratlanul megjövő menstruáció miatt?

Figyelt kérdés

Nem mostani sztori, csak hirtelen eszembe jutott, évekkel ezelőtt csinálta egy lány az osztályunkban, de többször is - osztálytársakon keresztül tudta mindenki. Hazament óráról azért, mert váratlanul épp megjött a menstruációja.

Vissza is tért minden alkalommal, tehát nem arról van szó, hogy rosszul van a görcsöktől vagy hasonló, valószínűleg csak átöltözni/lezuhanyozni ment haza, vagy nem volt nála betét...

Na de a kérdés ami miatt felmerül, hogy ilyen esetekben vajon mi miatt nem lehet elintézni annyival, hogy kér valakitől pl. osztálytárstól betétet (vagy tampont)?

Mi szólhat amellett, hogy valaki ezért hazamenjen? Mennyire lehet indokolt ezért elmenni szerintetek? Ti hazakéreckednétek ezért suliból?

(Nyilván ez nem olyan dolog, amit csak úgy megkérdez az ember a másiktól, ez indokolja a kérdést itt)



jan. 29. 13:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

#10


Gondolom triggeli őket a menstruacios vér gondolata :D nem értem én sem a lepontozasokat, de vicces

jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%
Miért lett mindenki 💩rá pirosozva? :D
jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én nem pontoztam le senkit. Nem is használom ezeket a gombocskákat...

Szerintem ne foglalkozzatok vele... :/

jan. 29. 14:16
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert messze laktam sulitól. Mindig volt nálam tampon, betét suliban, ha más ilyen szituba került, akkor kért valakitől. Nem emlékszem, hogy valaha is hazament volna ilyen miatt bárki is. Max nagyon erős görcs esetén.
jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk csak olyan volt, aki a menstruáció első pár napjában mindig rosszul volt és ezért többször haza is ment.


Nálam mindig volt betét, meg váltó bugyi is. Váltó nadrág/szoknya sose volt, de a tesicuccom mindig ott volt, szóval legrosszabb esetben ott lett volna az. A néhány esetben amikor elfelejtettem új betétet rakni, akkor meg kértem valakitől.


Persze mindenkivel előfordulhat, hogy épp nincs felkészülve a helyzetre és kérni se tud senkitől, ekkor indokolt a hazamenés.

jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%

Egyik rokonom járt így (unokatestvér, de egy helyre jártunk suliba, innen tudom), dupla tornaórán megjött neki először, átvérezte a tornadresszt és folyt le a comján, és a férfi tesitanár sebtapaszt ajánlott fel :D Van felesége, mai napig nem tudom, hogy tényleg ennyire nincs képben a női anatómiával, pláne tornatanárként, azt hiszi, hogy egy sebtapasszal le lehet ragaszani? :D Csóró lány annira meg volt szégyenülve a dolog miatt, hogy iskolát akart váltani.

Még volt 1-2 lány, aki hazament, mert átázott. Egyikük fehér farmerben jött, és nyilvánvalóan nem szerette volna egy cseresznyevirággal alul eltölteni a maradék órákat. Általában átöltöztek, visszajöttek a következő órára másik nadrágban.

jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Munkahelyről kellett egyszer hazamennem, mert váratlanul jött meg és mire észrevettem, már mindenem átázott. Egyébként meg hiába van nálam mindig betét, véres, átázott bugyira nem lehet rátenni.
jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%

Haza nem mentem emiatt, de olyan sokszor előfordult, hogy nem volt nálam semmi. Általában ilyenkor vagy wc-papírt tettem a bugyimba - nálunk középsuliban volt - vagy levettem a zoknimat, odatettem azt. De nekem eléggé lightos menzeszem van, egyszer végig kellett ülnünk egy négyórás misét (így irassátok a gyerekeiteket egyházi iskolákba), ahol senkit nem engedtek ki mosdóba se, konkrétan pár embernek már annyira kellett pisilnie, hogy sírt... Kb. az első percekben éreztem, hogy na b+, most jött meg. Nem áztam át.

Azt egyébként az érettségi banketten tudtam meg, hogy teljesen fölöslegesen szarakodtam zoknival meg budipapírral, mert ha lementem volna az iskolaorvoshoz, adott volna egy betétet.

jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!