Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen helyzetben mit kellene...

Ilyen helyzetben mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Még a tenév elején jeleztem a testnevelés tanáromnak, hogy szeretnék teljes felmentést kapni, mivel az elmúlt tanévben is rendszeresen ki kellett állnom tesióráról, rosszullét miatt. A tanár az iskola védőnőjéhez irányított, akinek el is mondtam, hogy mi a baj, ő viszont azt mondta, hogy menjek vissza később, mert ő nem adhat felmentést, csak az iskolaorvos. Következő hétfőn visszamentem, amikor az iskolaorvos is ott volt, elmondtam neki is, hogy felmentést szeretnék kapni a rosszulléteim miatt (a betegségem miatt vannak a rosszullétek) ő pedig megadta a felmentést, viszont nem kaptam róla papírt. Én abban a hitben voltam, hogy majd az iskolaorvos dokumentálni fogja, és a tesitanárom megkapja, viszont mint kiderült ez nem lett így.

Ma bukott ki az egész, ugyanis tegnap édesanyám írt egy kérelmet az igazgató felé, hogy az órarendileg utolsó tesi órákról hazajöhessek, ma reggel viszont szembesítve lettem azzal, hogy a felmentésemről semmilyen papír sincs. A háziorvos ha jól tudom egész éves felmentést nem állíthat ki, így ő kiesett. A szakorvos, akihez járok, nem vagyok biztos abban, hogy tudok nála időpontot szerezni mostanában (bár holnap megprbálom), az iskolaorvos meg nagyon ritkán jár a sulinkba, így őt is nehéz elérni.

Azon gondokodtam még, hogy esetleg az ambuláns lapot adom le az iskolának, de az nem váltja ki szerintem a felmentést 😅

Fogalmam sincs mit kellene csinálnom..


febr. 20. 20:43
 1/3 Fanni818 válasza:
86%

Egy iskola orvos jó hogy nem állíthat ki ilyet. Alapjában jó lenne tudni milyen betegséged van.

De én mindenképpen szakorvoshoz mennék.

febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy maganorvos kell. Penzer kiallit barmit
febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pitvarfibrillációval és Tawara szár blokkal megkaptam az ambuláns lap alapján is a felmentést.


Próbáld meg ezt.

febr. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!