Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tennem egy ilyen...

Mit kéne tennem egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismertem az interneten egy srácot, aki jófejnek tűnt, ezért is lepett meg, amikor azt mondta, hogy nincsenek barátai és nem beszélget senkivel.

Azt is mondta, hogy nincs jó kapcsolata a családjával, ezért utál otthon lenni, és mint kiderült számomra valószínűleg depressziós. Ez mindig esténként jön elő, és én próbáltam mindig is segíteni neki, beszélgetni vele, aranyos lenni, igyekeztem megtudni, hogy hogyan tudok segíteni neki a legtöbbet.

Viszont mostanában esténként elkezd bunkó lenni velem, kiabál, hisztizik és amikor próbálok aranyos lenni vele, akkor megsértődik, elkezd utálkozni, kritizálni engem. És persze mindenbe beleköt, amit írok, aztán mikor megmondom neki, hogy nekem rosszul esik, hogy így beszél velem, akkor jön a "Akkor legközelebb el sem mondom, hogy bajom van" duma.

Ami pedig a legfurcsább számomra, hogy másnap úgy csinál, mintha mi sem történt volna, ha pedig rákérdezek valami ilyenre, hogy mi volt előző este, akkor szimplán ignorálja a kérdésemet.

Nem tudok már egyszerűen mit kezdeni vele, szeretnék segíteni, és nem akarok bunkó lenni, de egyszerűen sokszor már gyomorgörcsöm van ha este beszélünk, hogy most éppen milyen undorítóságot fog a fejemhez vágni.

Mit kéne tennem?


2022. aug. 11. 11:05
1 2
 1/14 hollófernyiges ***** válasza:
88%
Most már tudod hogy miért nincsenek barátai.
2022. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Add meg neki egy pszichiáter számát és tiltsd le!
2022. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy csak írásban tartjátok a kapcsolatot? Vagy telefonon beszéltek is? Élőben még nem találkoztatok?
2022. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tiltanám, anyukájával beszéljen ilyen mocsok módon.

Nem a te dolgod minden jöttment elmebeteg mentális problémáit meggyógyítani.

Ne legyél lábtörlő, téged is lehúz lelkileg.

2022. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Igen, csak írásban beszélünk, meg néha hangüzenetben. Élőben soha nem találkoztunk
2022. aug. 11. 11:34
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
En is ilyen vagyok csak bunkozas nélkül, velem nem akarnal beszelgetni? Vagy ket selejtre mar nincs eleg energiad? :(
2022. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Figyelj ha te nem kapsz semmi jot ebbol a beselgetesbol, vagy osszesegeben csak ne jin ki pozitivra akkir ne eroltesd a dolgot. Ekkor valszeg kirobban majd belole a maradek harag es rossz indulat es elkuld majd a fenebe, de az majd fixen alatamasztja azt h jol tetted h befejezte vele a tarsalgast.
2022. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Update:


Írtam neki egy jó hosszú üzenetet amiben elmagyaráztam az érzéseimet, hogy ez engem bánt, és ha ez így megy tovább, akkor jobb lesz, ha abbahagyjuk a beszélgetést, mert ez már nem egyszer megtörtént.


Ezt a választ kaptam rá:


"En nem akarom hogy ne beszeljunk azt nem elnem tul ugyse. Es nem volt igazam de duhos voltam. Rossz kedvemben voltam es nagyon idegesito voltal hirtelen. Semmi bajom nincs veled mar millioszor mondtam hogy te egy jo ember vagy🤗

Ja es amugy most megyek hazafele"


Erre én mondtam neki, hogy nem csak a tegnapról van szó, hanem az előtte lévő rengeteg alkalomról is. De ő arra már nem is válaszolt, csak elterelte a témát, mint ha mi sem történt volna.

Szívem szerint megbeszélném vele a dolgot, de úgy érzem nem hajlandó velem kommunikálni.


#6 Írok mindjárt :)

2022. aug. 11. 15:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Még egy ok hogy tiltsd. Aki olyat ír hogy ha nem beszélnél vele azt nem élné túl, az érzelmi zsaroló. Gusztustalan féreg az ilyen.

Nyomást helyez rád, hogy azt hidd, rajtad múlik hogy él vagy kinyírja magát.

Menekülj.

2022. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha párkapcsolat lenne a célod, akkor jobban jársz, ha ezt elfelejted, ahogy a 9-es írja.
2022. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!