Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most teljesen elszúrtam?

Most teljesen elszúrtam?

Figyelt kérdés
Most leszek 9.-es és az új osztályom összehozott egy találkozót, amire én el is mentem.Mire odaértem a megbeszélt helyre láttam hogy csak 6-an jöttek el, és mindenki hozott magával kísérőt.Nem nagyon szólaltak hozzám én meg nem tudtam bekapcsolódni az ő beszélgetésükbe szóval csak ültem ott mint egy idióta, és hallgattam ahogy kibeszélnek hogy mennyire szánalmas vagyok.Augusztusban lesz még gólyatábor.Hogy tehetnék jobb benyomást?

#osztálytárs #kiközösítés #rossz elő benyomás
2013. júl. 24. 13:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
Egy ilyen eset nem a világ, akkor van baj, ha sok ilyen van. Legközelebb állj a sarkadra és mondd meg nekik, hogy ez nem igaz!
2013. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
na mi történt azóta? mi van az osztállyal?
2013. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Elég rossz volt a gólyatáborban nem sikerült osztálytárssal barátkoznom.. A suli első napján egy-két órán keresztül még forever alone-oskodtam de aztán feloldódtam odamentem egy csajhoz aki szintén egyedül volt aztán odajött hozzánk még egy lány meg még egy és most jobb barátaim vannak mint eddig bármikor.. egyszerűen adta magát a dolog.Csak biztatni tudom azokat akik hasonló cipőben járnak :) És köszönöm a válaszokat is, szerintem teljesen odalettem volna ha nem bíztatok :)
2013. nov. 6. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!