Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit gondoltok? Szerintem...

Ti mit gondoltok? Szerintem felháborító. (Bôvebben lent)

Figyelt kérdés
Az osztályban a fiúk összeállítottak egy top 3- as listát a lányokról. Én is bekerültem a listába, de kiderült, hogy csak azért, mert szerintük "jó a seggem". Szerintem undorító, hogy ez alapján osztályozzák a lányokat, vagy csak én fújom fel? Várom az értelmes válaszokat.
2013. szept. 5. 20:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%

Nem szeretném összetörni a kicsi szívedet, de... minden fiú nézi a csajok seggét. Ez belénk van kódolva:D


Különben nincs nagy jelentősége, 14 évesen még ne foglalkozz ezzel.

2013. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 gabrielwright ***** válasza:
52%
Nagyon gyorsan állj neki elhízni. Vagy egy csador pl segíthet. Egyébként is, honnan tudják, hogy jó segged van? A jelek szerint nem takarod eléggé. :D
2013. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
6%
Teljesen igazad van. Ez lealacsonyító és.megalázó. Szexuális tárgyként kezelni a nőket és osztályozgatni, mint a húspiacon. Ja és még örülj is neki! Na persze.. Kérdező, nem lesz könnyű az életed ilyen debil társaságban.
2013. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 gabrielwright ***** válasza:
100%

[link]


Sok cuki burka, minden alkalomra. Ezekben tutira nem fogják a seggedet stírölni azok az állatok.

2013. szept. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

felháborító?:))

14-17 évesen már feminista vagy?

tisztulj már ki kisanyám!

mikor láttál te olyat,hogy a férfiak nem vizslatják a nők popóját?

2013. szept. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megpróbálok örülni neki, ha szerintetek ez normális.
2013. szept. 6. 05:29
 17/27 A kérdező kommentje:

14-es

Nagyon csinos ruha, majd rendelek egyet. :D

2013. szept. 6. 05:31
 18/27 anonim ***** válasza:
Valóban primitív viselkedés ez a fiúk részéről, de rá se ránts, majd felnőnek. Kár ügyet csinálni belőle, gyerekek még.
2013. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. szept. 6. 16:07
 20/27 anonim ***** válasza:
Újból 10-es vagyok. Ne legyetek ennyire férfi ellenesek. Csak azt akartam mondani hogy egy lánynak, nőnek igenis jól esik ha valami miatt észreveszik. Miért kell egyből bűnt faragni ebből ??? Arról nem beszélve hogy a lányok is ugyan ezt teszik csak nem mondják.
2013. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!