Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit gondoltok? Szerintem...

Ti mit gondoltok? Szerintem felháborító. (Bôvebben lent)

Figyelt kérdés
Az osztályban a fiúk összeállítottak egy top 3- as listát a lányokról. Én is bekerültem a listába, de kiderült, hogy csak azért, mert szerintük "jó a seggem". Szerintem undorító, hogy ez alapján osztályozzák a lányokat, vagy csak én fújom fel? Várom az értelmes válaszokat.
2013. szept. 5. 20:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
"kár ügyet csinálni belőle, gyerekek még" aki a kérdést feltette az is.
2013. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ezzel én tisztában is vagyok. Pontosan ezért tartom idegesítônek ezt az egészet.
2013. szept. 7. 17:13
 23/27 anonim ***** válasza:
De ne idegesísd magad ezen. Ez az élet rendje. A fiúk megnézik a lányokat nekik a külső számít. A lányok is megnézik a fiúkat csak te nem azt mondod hogy azért adok neki 10 pontot mert jó a segge hanem mondjuk szép a szeme. Mivel a szem a lélek tükre. A nők érzelmesebbek mint a férfiak, és lehet hogy akinek a segged nagyon tetszik az csak a haverok fele nyilatkozik így, amúgy meg ha bele látnánk azt látnánk hogy többről van szó. Mondjuk a szemed is tetszik neki, járna is veled, szereti hogy egy kicsit vagány vagy, STB. A fiúknál számolni kell azzal hogy több van, a mögött ,mint amit kifele mutat.
2013. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy menô lennék, sokszor mondják, hogy stréber vagyok, bár én ezen nem igazán tudok megsértôdni. :D De igazából az zavar a legjobban ebben a pontozós dologban, hogy nehogy már az emberek számára csak egy lány legyek, akinek 'jó a segge'. De hátha igazad van, és nem csak ezt gondolják rólam. Köszönöm a választ!
2013. szept. 7. 19:27
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen. A lányok soha nem fogják megérteni a fiúk logikáját és a fiúk a lányok logikáját. Ez így van régóta. De nézhetjük úgy is hogy minden ember más, és ez így van jól. Másképp unalmas lenne az élet. Ha mindenki egyforma lenne.
2013. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
50%
Akkor biztos jó tanuló, valamint értelmes vagy. És még a segged is perfekt... Ez így együtt ütős kombó:)
2013. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm... azt hiszem. :)
2013. szept. 8. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!