Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek depressziós vagyok?

Szerintetek depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
14/L vagyok, mostanában elkezdtem vagdosni magam. ne nézzetek egy hülye kis libának, aki azért teszi ezt mert azt akarja h felfigyeljenek rá, nem így van!!! komoly problémák vannak a családban (már ha lehet családnak nevezni azt a szörnyű "társaságot" amibe élek...) amiket nem részleteznék. nincs egy barátom se akivel beszélgetni tudok erről. csak pár haverom van, akik akkor állnak mellettem ha buliba megyünk vagy piálni am leszarják h gondjaim vannak meg egymást is leszarják. ezek ilyen nagyon balhés fiúk/lányok nem is érzem magam velük jól, mert én igazából nem ilyen vagyok. de mostmár nem maradt más csak a pia meg a bulik. elegem van az egész életből, és ez nem csak egy hiszti. mit tegyek??? :(
2013. márc. 23. 13:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
72%
keresss fel egy családsegitő szakembert :)
2013. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ. erre már én is gondoltam de nincs hozzá bátorságom :/
2013. márc. 23. 14:01
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is keress egy szakembert, mert ha így haladsz, nagyon komoly bajok lehetnek (már ez is elég komoly). Ne piálj, az nem vezet jóra, próbálj meg új barátokat szerezni. Azért szerintem leírhatnád, hogy mi a probléma a családdal, lehet, hogy kapnál egy-két jó tanácsot.
2013. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

[link]

ingyenes és névtelen maradsz. Sok erőt Neked!!!!

2013. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Szia !

Mindenképp beszélj valakivel ha van kedved írj üzenetet szívesen meghallgatom amit kiakarsz önteni magadból !

És mindenképp kerüld azt a társaságot , keress egy másikat, és ne tegyél kárt magadba !

2013. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

Mihez nincs bátorságod ? Be mész és el mondod a panaszod ehezz nem kel bátorság, ott kedves jószívű emberek vannak.

Vagdosod magam de minek ? Tudod mien marad a kezed utána.. és amúgy is inkább szívj el egy száll cigit akkor. Meg nyugtatt, Minek mész olyan emberekkel akikel nem akarsz ? Ne menj, és ne igyál.. ennyi az egész. Probálj meg otthon beszélni ? És mi az a nagy gond ? Vagy kérj átmenetileg gyermekotthonban el helyezést ha 2 hetett kérsz ha 3 hónapott akkor akkor jősz ki! Bulizni meg szomoruságból jajj istenem.. hát nekem jó kedvemből volt kedvem oda járni! 16/L

2013. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
55%

Azt is tudnod kell hogy ha a családsegítő szakembernek megmondod hogy ne szóljon senkinek NEM FOG SZÓLNI SENKINEK!!!


:))

viszont fog veled foglalkozni hiszen ez a dolga

2013. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem hiszem, hogy depresszió, inkább csak amolyan tini bedepizésnek tűnik.

Voltam már depressziós nem is egyszer, de az teljesen más volt mint amiket te leírtál.(hú most le leszek pontozva):)

De mindenképpen menj el pszichológushoz, vagy keress fel egy családsegítőt!

Olvasd el ezt: [link]

2013. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
powe_r - nek azért üzenem hogy nem tarja titokban csak a pszihologus, a család segytő ha rosszat látt akkor védelembe veszi.. ha nem javul a helyzet akkor gondolkodási időre gyermek otthonba küldi a gyermeket.
2013. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

utolso: jo akkor tini bedepizes...hivjuk annak de te nem tudod mi van otthon.

am meg lehet az segitene ha telleg elmennek egy csalad segitohoz es otthonba kuldenenek!

2013. márc. 24. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!