Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyamatosan piszkálnak az...

Folyamatosan piszkálnak az osztálytársaim. Szerintetek miért? 11/f Csak a fiúk piszkálnak!

Figyelt kérdés
Magamról:míg legtöbbjüknek leromlott a tanulmányi eredménye nekem javult.Amugy elég félős,gyenge(még a kutyától is megijedek),gyáva vagyok.Ők lányosnak vagy lánynak képzelnek a nevem:Thomas ők Tomcsillának,Tomccsinak szólitanak na de ha ez nem lenne elég néhányuk megver udvaron szövetkeznek ellenem hazudnak becsapnak átvernek.

#fiú #lány #szerelem #haverság #szövetkezés #Pisukálodás #nemhagynak #gyebge
2014. jan. 18. 20:16
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Ha nagyon elfajul a helyzet a rendőrségre is lehet menni az osztályomnál is voltak már azt mondták "nem kell tőlük félni csak a szájuk nagy" amúgy ez a végső eset ha sehogy nem szállnak le rólad. Kerüld őket nagy ívben és ne mondj nekik semmit!!!
2014. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ma kibékültem velük tehát megoldodott a probléma
2014. jan. 23. 19:08
 13/23 anonim válasza:

Nem békültél ki velük és nem oldódott meg a probléma. Legfeljebb ma estére.

Amit a felvetésben írod, egyedüli(?) vagy az osztályban, akinek javultak az eredményei. Azaz stréber vagy és elszenveded a stréberek örök időktől való büntetését, a lazák gyűlöletét. Ezt én, mint immár ősz fejű stréber közelnézetből ismerem. Különben is, amit iskolát írsz az Árpádföldön van? Mert akkor egyben földik is vagyunk :)

Legyél zárkózottabb. Semmiképp ne akarja bizalmukba férkőzni, megfelelni az elvárásaiknak, mert itt kezdődik a lelki csicskaság. Olyat semmiképp ne mondj el a lazáknak, amihez semmi közük, mert nyilván nem fogják meghálálni. (Családi dolgok, barátok, "szerelem".)

Helyette kezeld le őket. Emelkedj föléjük, mert csak addig vagy áldozat, amíg magadat is annak érzed. Ha valaki nagyon hülye és közben nagy a pofája (együtt szokott járni, mellesleg ő szokott a főkolompos lenni), annak szólj be, gúnyold ki a hülyeségét, igyekezz megszégyeníteni LÁNYOK ELŐTT. Lehet, hogy megüt, mert erősebb, de hidd el, nagyobbat ütöttél az önérzetén.

Azt írod, hatodik után elmegy a társaság fele. Legyél benne ebben a felében. Beszélj a szüleiddel, hogy át akarsz menni 6-osztályos gimnáziumban - ott a stréberek helye, mert ott csupa stréber van. Pedálozz ezért, tanulj, amennyit tudsz, tölts le előkészítő anyagokat, készülj fel. Ha igazam van a helyet illetőleg, akkor ott van neked a Szerb Antal gimnázium. Igen jó hely, én is ott voltam stréber.

Még! Ha meg tudod oldani, szerezz egy kutyát. És azt neveld, tanítsd, közben tanulj meg parancsolni egy állatnak. Szóval, hanggal, mozdulattal - semmiképp nem bottal. Igen jó könyvek is vannak, de privátban segítek, ha kéred. El sem tudod képzelni, mekkorát javít a magabiztosságon és a határozottságon, ha a kezedre hajlítod a kutya jellemét. Miközben olyan szeretetet kapsz, amit embertől talán soha.

Kitartás, neked áll a zászló.

2014. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Szit egész osztáky oda megy de kibékültem velük .Nem a tanulmányi erdményem miatt piszkáltak.Kibékültünk de ez csak ilyen négy napos volt hidd el bizok bennük.Persze van néhány akikkel nem fogok mert nagyon megsértettek.Árpádföldön van.
2014. febr. 4. 19:38
 15/23 A kérdező kommentje:
Kulyát nem akarok.
2014. febr. 4. 19:44
 16/23 Vad-Ász ***** válasza:

Nem békültél ki senkivel...holnap vagy holnapután ujra kezdik...nem igy megy ez(én tudom)

inkább menj másik iskolába és ne szard el ugy ahogy én..depis lettem(16 vagyok és fiú)

szintén ugyez volt a gondom,csúfolódás,szövetkezés ellenem(15 vs 1 ,jó hogy tudok sprintelni amikor felszökik az adrenalin)...inkább válts iskolát mert depressziós leszel,szerezz új barátokat........

Ha meg nem akarsz átmenni máshova,akkor meg ha beszólnak vagy hasonló odamész és megcsapod,ha kivédi akkor ahol éred ütsd ,rugd ne salynáld!!!!

én mostmás váltottam,nem tűröm tovább(középsuliban vagyok),ha kell óra közben felkelek és MEGPRÓBÁLOM lenyugtatni kissebb nagyobb sikerrel...igaaz eddig mindig elhuztak mikor belelendültem volna :/

járj el valamien edzésre(önvédelmet javaslom)..én is most kezdtem....igaz valamien formában támadás ként is ki biom használni a védelmi gyakorlatokat!.

HA MEG AZT MONDJA A TANTÓNÉNI VAGY A SZÜLŐK HOGY : "Egyik füleden be másikon ki" akkor ne is figyelj rájuk mivel ez SZART SEM ÉR!!!

Üdv:Kurt

2014. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Kibékültem velük nem kezdik újra .Én bizok bennük mert nem fognak többé bántani.Kb
2014. febr. 4. 20:22
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem járok el semmilyen sportra mert nem akarok.
2014. febr. 4. 20:23
 19/23 A kérdező kommentje:
Két hete kibékültem velük .Nem hiszem hogy átvernek.
2014. febr. 4. 20:25
 20/23 Vad-Ász ***** válasza:

Kiba*nak veled

ismerem a fajtájukat

majd az egyik elkezdni a többi meg magy utána és kezdődik előről

nem akarlak elszomorítani ezzel,de" az élet szar és a végén vagy még előbb meghalsz"átéltem a poklot és most ujból abban vagyok.

Ha akarsz részletesebben beszélni,irhatsz priviben

2014. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!