Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Husi csaj vagyok, és mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husi csaj vagyok, és mégsem tudom lerázni magamról a férfiakat. Kisugárzás? :O

Figyelt kérdés

nem 130 kg vagyok,a husit úgy értem, hogy 160 cm, 65 kg, szóval 55-60 kg-nak kéne lennem.combos vagyok, nagy fenekem van, nagy mellem...teljesen szimplán öltözködöm, nem festem magam,nem vagyok kihívó...még smink se... és jobbnál jobb férfiak udvarolnak nekem,a sovány/vagy normál alakú barátnőim meg sírnak, hogy nincs senkijük.

hogyan tudom magamról levakarni a férfiakat?félek, hogy rámegy a kapcsolatom, mert már a facebookomat is letöröltem, új telókártyám van, de mindig ott vár valami pasas a suli előtt, vagy a ház előtt, és a tesómmal üzenget, hogy tetszek, kellek neki.


18/L


2011. jan. 28. 12:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig jutottam, hogy "nagy mellem". Na, meg is van a válasz :)
2011. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem csak arról van szó, hogy a pasik szerint a "husi" nők nem kellenek senki másnak, tehát örülnek, ha bárki rájuk mászik.
2011. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
34%

Mert egy Istennő vagy.Ezt akartad hallani?

Mindenkinek tetszenek a teltkarcsú nők.S*egg, meg cici legyen rajta rendesen.

Aki tudja mi a jó, az nem szereti, ha zörög alatta a nőnek a csontja.Legtöbb vékony nőnek meg egyik sincs , max kis félcitrom mell.

Kinek kell az?

2011. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
de én pont hogy takargatom, mert olyan hatalmasnak tűnnek...98 cm a mellbőségem, és 95 a-s melltartót hordok...ami jó, mert imádom és a párom is, csak más pasas ne legyen ráakadva:D
2011. jan. 28. 12:55
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát perelj be mindenkit aki a melledre veti tekintetét.
2011. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenél az biztos:))
2011. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
95/a? neked nem a melled nagy, hanem a hátad...
2011. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:54


de az nem értem, hogy mért a menőcsávók keresnek meg??mármint ha ocsmányak lennének, akkor érteném... de az eddigi barátnőiket elnézve nem értem. ők bombázók voltak:)


na és azért 5 kg felesleggel szerintem kell a nő a férfinak, ez nem vészes szerintem:)

csak meglepő, mert most az igazán vékony a divat

2011. jan. 28. 12:58
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

Csak szerintem vagy szánalmas, ahogy itt játszod az eszedet??

Gondolom eddig a kutya nem szólt hozzád most meg örülsz, h hébe-hóba valami pasi rád akad.

Persze, ezért kellett a facebookod is törölni, ekkora kamut:D

2011. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen. A barátnőidnek valószín űleg az a baja, hogy götrcsösen akarnak pasit találni maguknak. Ez egy lányon is nagyon meglátszik és elriasztja a fiúkat.

A fazonnak pedig mondd emg határozottan és keményen, hogy kapcsolatod van és nem kell másik! Ha normális, akkor érteni fog belőle.

2011. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!