Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Piszkálnak a suliban, de ezt...

Piszkálnak a suliban, de ezt amit elterveztem, hogyan vigyem véghez?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy piszkálnak ezért akarok egy kis tekintélyt magamnak, de úgy, hogy ne utáljanak meg? Szerintetek, hogy? Ja és verekedéssel biztos nem fogok verekedni.
2014. márc. 18. 19:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy és milyen iskolába jársz(gimi,ált.isk...)?Pontosan hogyan piszkálnak lelki terror vagy fizika bántalmazás?
2014. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát szavakkal, de tudni illik kis növésű vagyok és kövér tehát mindent mondanak amihez köze van a kövérséghez és a kis növéshez. Amúgy általánosba járok.
2014. márc. 18. 19:40
 3/5 anonim válasza:
Hát igen, az emberek mindig a mások dolgaival törődnek,mindig a másikat piszkálják, ahelyett, hogy magukba néznének és észrevennék saját hibáikat, hiszen senki sem tökéletes. Szerintem ne búsulj! A serdülőkor kezdetén jársz, sokat fogsz nőni és addig amíg még ráérsz válasz egy sportot amit szívesen csinálsz! Azt mondom beszélj a szüleiddel esetleg az ofővel ( de! ne árulkodj) és biztosan találtok vmilyen megoldást. Idővel remélem jobb lesz. Én mást nem tudok mondani :)
2014. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyébként mit terveztél el?
2014. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hannibal106 ***** válasza:
Azért piszkálnak mert nemcsak külsőleg, hanem belsőleg is különbözöl. Legyél olyan mint ők, vedd át a szokásaikat és sose hagyd hogy kizökkentsenek.
2014. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!