Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Én már nem bírom...

Mit tegyek? Én már nem bírom így tovább = ( ( (

Figyelt kérdés

Minden tanító az iskolában szivat :( az összes :(( kezdem az elején :

Igazából már 1. Osztályban kezdődött az egész amikor egy bizonyos ügy miatt elkezdett az egyik tanár szivatni egy befolyásos ember kérésére akivel nincs túl jóban egy ismerősöm ... Ez megy már 8 éve ... Az összes tanítót már befolyásolták a többi tanár egymást stb ... Már ott tart a dolog h odamennek a barátnőimhez a tanárok amikor én épp nem vagyok ott és olyanokat beszélnek nekik h ne barátkozzanak velem stb... Több tanító már meg is vert ... Apróságok végett ... De pár napja amikor már az osztályfőnök is ellenem fordult akkor összedőlt bennem a világ azt mondtam én már nem bírom ezt tovább :((( elkezdett velem üvöltözni azvégett mert odaültem egy barátnőmhöz és olyanokat mondott nekem az o. F . hogy hagyjam őt békén ő nem akar velem ülni pedig a legjobb barátnőm és ő szeretne velem ülni... Aztán mivel tudja h van problémám a tanítókkal azt üvöltözte h bennem kéne keresni a hibát stb ... :( azt hittem h ő legalább megért :( de tévedtem ne értsétek félre tényleg amúgy nem én tehetek róla h szivatnak a tanárok :( meg a kémiás beírt egyszer egy olyan 1 est ami nem is létezik aztán szóltam az o.f nek szóval tudott róla aztán tegnap azt is a fejemhez vágta h biztos én rejtettem el a dolgozatot ami 1es lett :((


2014. márc. 26. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szolj anyukádnak, hogy keressen neked egy jo pszichologust.
2014. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8.-as vagy? Akkor talán vígasztaljon az, hogy már csak fél év, és elhagyod ezt a koszfészket. Addig meg már valahogy kibírod.

Ha nem nyolcadikas vagy, akkor meg szerintem sulit kéne váltanod :/

2014. márc. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

8. Os vagyok és ez egy kicsit tényleg vigasztal :(

14/L kihagytam

2014. márc. 27. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, küldd át privátban a facebookod, szívesen beszélgetek veled erről, ha az segít
2014. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is ezt csinálta általánosban az egyik, de az csak pofozgatott.. Csinálj úgy mintha nem érdekelne, de ezek után tanulj mert egy idő után rád fog szállni.. Aztán elismeri, hogy az egyik legjobb tanuló vagy és, hogy komolyan veszed a tanulást! Ilyenkor valószínűleg véglegesen leszáll rólad! :)
2014. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!