Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindenki utál. Nagyon elvagyok...

Mindenki utál. Nagyon elvagyok keseredve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Az osztályomból mindneki utál, egyetlen barátom sincs. Teljesen magamra maradtam, az emberek ott aláznak meg ahol tudnak, minden egyes nap egy pokol. Nincs olyan nap, mikor nem vihognak, mikor nem sértegetnek, és nem hordanak el mindennek. Próbáltam már barátkozni, odamentem mindnekihez de nem kíváncsiak rám. Nem tudom mi az oka, mert senekivel soha semmi rosszat nem tettem, csak hülye pletykákat találtak ki rólam, hogy mekkora ri**nc vagyok, pedig csak egy barátom volt eddig és az is hosszú ideig és a mai napig is együtt vagyunk. Ha kisminkelem magam azon kacagnak ha nem akkor azon. Ha fésülködök akkor azon ha nem akkor azon. Ha megszólalok órán, valaki úgyis beszól, a többiek meg csapatostul röhögnek rajtam és már nagyon szomorú vagyok. Ha megpróbálom védeni magam csak még jobban aláznak, seneki nem áll ki soha mellettem, egyedül vagyok 30 ember ellen. Nem hiszem hogy annyira ronda lennék de nem vagyok egy feltűnő szép ember sem, teljesen átlagosnak érzem magam mégis szúrom mindenki szemét.
2014. márc. 26. 21:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
velem is ugyanez volt,rossz volt nagyon,de én nem foglalkoztam senkivel,aztán megunták..
2014. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!