Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom meg akar buktatni...

A tanárom meg akar buktatni év végén töriből csak mert nem vagyok "Nagy Hungarista". Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés

A tanárom teljesen kikészít. Félévkor 5,0 volt az átlagom, a legjobb töris voltam, de februárban egy kérdésére azt mondtam, hogy amint tudok elmenekülök erről a sz@r helyről, mert nekem Magyarország egy talicska trágyát nem ér. Az egész osztály előtt elkezdett velem vitatkozni, felsorolt nyolcszázötvenhatmillió "Nagy Magyar Értéket", a hírességeket, akiknek sokszáz évvel ezelőtt a a felmenőjének a húgának a pasijának a legjobb barátnőjének a valakije itt élt, tehát az elvileg magyar, stb.


Annyiban hagyta a dolgot, de azóta minden óra után beír nekem egy órai munka egyest, szemtelenkedés címen. Mit csináljak? 2,4 az átlagom, ha így folytatja, megbukok történelemből. :(


2014. ápr. 21. 19:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj az osztályfőnököddel, de gyorsan.
2014. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már vele, az igazgató előtt is volt az ügy, de a tanár nem enged ebből, mert hogy én "hazaellenes" diák vagyok.
2014. ápr. 21. 19:10
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Go igazgato, mert szemtelenkedesert max beirast adhst, nem egyest
2014. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

El kell vinned az ügyet az igazgatóhoz, szülői közreműködéssel, mert innentől már nem tudsz mit csinálni egymagad a töritanár ellen.


De adok egy jó tanácsot az életre vonatkozóan:máskor ne fejts ki ennyire intenzíven a véleményed, mert látod, hogy milyen vége lehet.Ha burkoltan és szalonképesen fogalmazol, akkor ez talán nem történik meg.Most még erről szól a dolog, hogy ennyire őszinte vagy, de később ennél komolyabb következménye is lehet.

2014. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok. valts iskolat, mert a tori erettsegi tantargy a tanarod fog erettsegeztetni ha most ezt csinalja, mi lesz akkor?
2014. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
LOL, én az ilyen tanárt egyik este (haverom szavaival élve) megvárnám a parkolóban pár emberrel...
2014. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Elozo elotti xd csak irtakkozbe xd
2014. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Jövőre elvileg elmegy mert már így is 3-4 hónapos terhes.


Hát igen, a túlzott őszinteségről jó leckét kaptam ezzel :( Mindenkinek mentek a zöld kezek.

2014. ápr. 21. 19:15
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
A "hazaellenesség" nem a történelem oktatásban szereplő kategória, nyugodtan mondd el neki a Mórickás viccet: tanárnő panaszkodik, hogy Apuka, Móricka büdös. Apuka válasza: nem szagolni, tanítani. Nyugodtan megmondhatod a történelemtanárodnak, hogy valószínűleg az ő tanítási módszere alkalmatlan volt arra, hogy benned bármiféle "hazaszeretet"-érzést ébresszen, úgyhogy saját magát okolja inkább.
2014. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem enged, mert ilyen alapon nem értékelhet téged.Ha továbbra is ezt csinálja, akkor menj el újra az igazgatóhoz a szüleiddel együtt.A jegyek arra valók, hogy a diák tanulmányokhoz való hozzáállásáról adjanak képet, nem arra, hogy a nézeteit illető nemtetszését fejezzék ki a tanárnak.
2014. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!