Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom meg akar buktatni...

A tanárom meg akar buktatni év végén töriből csak mert nem vagyok "Nagy Hungarista". Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés

A tanárom teljesen kikészít. Félévkor 5,0 volt az átlagom, a legjobb töris voltam, de februárban egy kérdésére azt mondtam, hogy amint tudok elmenekülök erről a sz@r helyről, mert nekem Magyarország egy talicska trágyát nem ér. Az egész osztály előtt elkezdett velem vitatkozni, felsorolt nyolcszázötvenhatmillió "Nagy Magyar Értéket", a hírességeket, akiknek sokszáz évvel ezelőtt a a felmenőjének a húgának a pasijának a legjobb barátnőjének a valakije itt élt, tehát az elvileg magyar, stb.


Annyiban hagyta a dolgot, de azóta minden óra után beír nekem egy órai munka egyest, szemtelenkedés címen. Mit csináljak? 2,4 az átlagom, ha így folytatja, megbukok történelemből. :(


2014. ápr. 21. 19:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%

Rockermagyar18:

A mai fiatalságnak semmit se adott ez az ország. Itthon csak azt látja az ember, hogy egyre többen vándorolnak ki, mert itthon nehézkes a megélhetés, már ha van akkora szerencséd, hogy a saját szakmádban eltudsz helyezkedni.

Szerinted így milyen jövőkép alakul ki a diákokban?


Egyébként nem csak az USA létezik. :) Az EU-ban legalább annyira jól meglehet élni, és nincs annyi "nigga".


Szép és jó dolog a hazaszeretet, de abból nem lehet megélni.


Kérdező: Elballagtam. :) Tanévzáráskor rezgett a léc, de végül nem lett nagy baj, egy 3-assal megúsztam.


#16-os voltam.

2014. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
21%

Velem is volt ilyen magyarból, de megoldottuk, beszéltünk az igazgatóval majd az osztályfőnökkel és leváltották a tanát. Bár az én tanárom azért csinálta ezt mert nem tetszett a pofám neki:). Amúgy nem értem mi a tökömért kell helyesírásért szidni a kérdezőt meg mindenkit, hisz csak 15 éves, valamint telóról, gépről egész más írni mint tollal és olyan érdekes hogy ezt diplomaták írják akik összesen 16 évet tanultak és felnőtt emberek.

15/f

2014. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nos, akkor megmutathatod az elektronikus naplót az osztályfőnöknek és az igazgatónak. Megbeszélheted velük, hogy megtanulod a Parainesist, bár tudom, attól még nem változna meg a véleményed. Tudom, az csak akkor változna meg, ha az ország is jobb hely lenne. Megmondhatod az osztályfőnöködnek és az igazgatónak, hogy ez a tanár csak megerősítette azt a véleményedet, hogy milyen rossz helyen élsz.
2014. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az összes választ, de ha jó vagy töriből, akkor csináld ezt:

[link]

Csak időben kell elkezdeni!

Ott meg fogod kapni az ötösödet, a tanár pedig megpukkadhat, nem tehet semmit ellene.

2014. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Megírom ide is az azóta történteket :)

A tavaszi szünet után felmentünk a fenntartóhoz, aki azt mondta, hogy másnap az utolsó órám után menjek fel az irodába anyuval, és odahívta a töritanárt. A tanár kifejtette, hogy szerinte én egy hazaellenes gyerek vagyok, és ő nem óhajt engem tovább tanítani.

Elmondtam az én véleményemet is a fenntartónak, aki csak annyit mondott, hogy legközelebb kicsit óvatosabban fogalmazzam meg a véleményemet, viszont a február óta 'órai munka' címszó alatt beírt egyesek nem lesznek beleszámolva az év végi átlagomba. Jövőre szerencsére elmegy a tanárnő szülni, szóval sikerült megoldani a problémát! :)

Köszönöm mindnekinek aki tanácsokat adott!

2014. máj. 21. 20:07
 26/28 anonim ***** válasza:
Végre egy kis igazság. :DD
2014. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
40%

:-)

Hihetetlen, hogy egy tanár ilyet ki mer mondani a fenntartó képviselőjének jelenlétében. Ezért azonnal ki kéne rúgni.

2014. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
90%

És a tanár megússza annyival, hogy mehet szülni? Még téged toltak le, hogy finomabban fogalmazz (amire már magadtól is rájöttél)? Ez de korrekt.


A témára visszatérve: ilyenbe mindenki belefut, hogy valamit túl keményen, túl nyíltan kimond, velem is megtörtént, nem is egyszer, mert állandóan jár a szám és ami a szívemen, az a számon. És valahol utálom, hogy Magyarországon szinte már semmit sem mondhatsz ki nyíltan. Nem arcbavágósan keményen, de mondjuk én is hazudtam a középiskolában, hogy azért akarok külföldre menni, mert világot akarok látni és "persze mindenképpen hazajövök majd", mikor soha az életben nem akarok visszatérni. Nekem speciel nem adott semmit az ország, csak elavult oktatás, beleszarós tanárokat, otthoni konfliktusokat a politika miatt, 0 jövőképet, stb. és totálisan megértek mindenkit, aki elmegy és vissza se néz. A sok hungarikum meg maradhat országot építeni - merthogy számtalanszor megkaptam, hogy rohadjak meg ott, ahol vagyok, majd ők itt csinálnak Édenkertet nekem meg majd csorog a nyálam. SZóval nem értem, hogyha valaki nem nacionalista, akkor mirét kell meglincselni és "lehazaárulózni"... Azt meg végképp nem értem, hogy egy tanárt miért nem vonnak felelősségre és miért tartott egyáltalán ideáig bármit is elérni az ügyben, aki a világnézete miatt bánik negatívan az egyik diákjával. Nem a gyereke vagy, hanem a diákja, majd az ifjú Saroltot vagy Vajkot megfenyítheti, aki kipottyant magából, ha nem elég magyar neki.

2014. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!