Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom meg akar buktatni...

A tanárom meg akar buktatni év végén töriből csak mert nem vagyok "Nagy Hungarista". Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés

A tanárom teljesen kikészít. Félévkor 5,0 volt az átlagom, a legjobb töris voltam, de februárban egy kérdésére azt mondtam, hogy amint tudok elmenekülök erről a sz@r helyről, mert nekem Magyarország egy talicska trágyát nem ér. Az egész osztály előtt elkezdett velem vitatkozni, felsorolt nyolcszázötvenhatmillió "Nagy Magyar Értéket", a hírességeket, akiknek sokszáz évvel ezelőtt a a felmenőjének a húgának a pasijának a legjobb barátnőjének a valakije itt élt, tehát az elvileg magyar, stb.


Annyiban hagyta a dolgot, de azóta minden óra után beír nekem egy órai munka egyest, szemtelenkedés címen. Mit csináljak? 2,4 az átlagom, ha így folytatja, megbukok történelemből. :(


2014. ápr. 21. 19:00
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
9%
hogy te milyen pimasz kis segg dugasz vagy!!! nem tiszteled a szülőfölded??? tudod te hány csatát nyertek a magyarok, hányan retegtek Tőllünk??? igenis nagy nemzet vagyunk és az ilyen tudatlan és pimasz gyerekeket a magyarok tüzes nyilaival döfném át!!!
2014. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Háp, háp, háp, jönnek a kacsák...
2014. ápr. 21. 19:29
 13/28 anonim ***** válasza:
92%

Írtad, hogy terhes. És mi van, ha visszajön utána?

Szerintem válts iskolát. El bírom képzelni, hogy milyen iskola lehet, ha ilyen tanárok vannak.

Mindenesetre ez egy jó lecke volt arra, hogy próbáld egy kicsit féken tartani magad legközelebb. Nem mondom, hogy nincs igazad, de valószínűleg, ha sokkal finomabban fogalmaztál volna, akkor nem lett volna belőle probléma.

2014. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Most 10. év végén vagyok, szóval ha másfél évig bírná otthon a babával, akkor megúsznám, hogy visszajön. A suli meg normális, a tanár is az volt, míg meg nem mondtam neki ezt a véleményt.

Bár elismerem, tényleg vagy magamban kellett volna tartanom előtte, vagy finomabban megmondani.

2014. ápr. 21. 19:58
 15/28 anonim ***** válasza:
94%

11-es válaszolónak: jómagam is szeretem a magyar történelmet, de akik nem tudnak leírni egy tetves mondatot úgy, hogy ne legyen tele helyesírási hibával, azok (így te is) teljesen hiteltelenné teszik a véleményüket, saját magukat, és a történelmünket is!


Kedves Kérdező! Nekem kicsit kamunak tűnik a dolog, hogy minden óra után beír egy egyest, ez kicsit soknak tűnik, még egy elfogult tanártól is. Láttad a naplót, tényleg beírta és nem csak Téged félemlít meg ezzel?


Viszont ha igaz (ez esetben elnézést az előbbi megállapításomért!) akkor határozottabban kell az osztályfőnököddel és az igazgatóval is beszélned, megfenyegetni őket, hogy a médiához fordulsz az üggyel. Vagy beszéljenek a töritanárral, hogy változtasson, vagy pedig ígéretet kérsz arra vonatkozóan, hogy az ominózus nap után beírt egyeseket nyilvánítsák semmisnek az év végén. Szemtelenkedés miatt különben sem írhatna be egyes az adott tárgyból, hanem magatartásból kellene!

2014. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
26%

#11

Hány nép szállt meg minket, és hány évig éltek az őseink elnyomás alatt? :)


Kérdező: Felelés közben szívat? Én anno a földrajz tanárommal balhéztam össze, a tiéddel megegyező nézeteim miatt. Minden órán feleltem, lehetőleg olyan anyagból, aminek köze nincs Magyarországhoz. Így is hallgatnom kellett az idióta megjegyzéseit, de legalább nem buktam meg.

Ha az iskola vezetősége nem törődik a dologgal, nem tudsz mit tenni, nyelned kell, és javítani ahogy tudsz.



"Háp, háp, háp, jönnek a kacsák..."

Tetszik a stílusod! :)


15/f

2014. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

#11

Nem kamu a dolog, tényleg ilyen ez a tanár.

A mi sulink a mozaik elektronikus naplóját használja, onnan látom a jegyeket és a konkrét átlagomat. :)


#16

Na akkor te is meg lettél áldva egy ilyennel.

Végül mi lett? Eljöttél abból a suliból? :)

2014. ápr. 22. 15:17
 18/28 anonim ***** válasza:
7%
Szánalmas a gondolatvilágod... és az értékrended.. ha neked nem jelent semmit az ország, jobban is teszed ha elmész innen.. Remélem jó lesz az Egyesült Államokban a niggák között élni. :) Különben nálunk is volt hasonló.. Engem meg mindig azért csesztettek mert magyar voltam és volt egy véleményem.
2014. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem tartom magamat szánalmasnak emiatt :)

Az apukám három éve dolgozik Németországban, a fizetése sokszorosa ugyanabban a munkakörben ott, mint itthon volt.

Kint az emberek gondolkodásmódja sokkal másabb, nincs annyi idegbeteg ember, mert nem kell aggódni a megélhetés miatt. Az emberek kifelé dobálják a 2-3 éves tv-ket, nyomtatókat, így van pl nekünk is Dell nyomtatónk meg LCD tévénk minden szobában, mert apu egy 'köszi'-ért meg egy szál gyulai kolbászért elhozhatta a dolgokat.

Nyugi, lehet az egész család utánamegy 1-2 éven belül, szóval hamarosan egyel kevesebb szánalmas gondolatvilágú ember lesz itt.

De nem a niggák közé megyek egyelőre, csak Európába, egy jobb országba :) Mondjuk ennél bármi jobb szinte.

2014. ápr. 22. 16:09
 20/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki szánalmasnak tartja a másik gondolkodásmódját pusztán azért, mert másmilyen, akkor az illető az, akit ezzel a jelzővel jogosan illethetnek.
2014. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!