Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi történik a velem egyidős...

Mi történik a velem egyidős gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Nos, hát... Sziasztok.

A kérdésemen rengeteget gondolkoztam az elmúlt napokban. Szeretném, ha megválaszolnátok, mert én ezt már tényleg nem bírom felfogni ép ésszel.

Tehát. 14 éves leszek júniusban. Egy vidéki városban lakom (Eger mellett), ide is járok suliba. A múlt hónapban meglátogattunk az osztállyal egy egri iskolát. Lesokkolt a látvány. Egyszerűen nem tudtam elhinni, hogy ilyen selejtes generáció részese vagyok. A mi sulinkban is eléggé kilógtam a sorból, na de ott... Jómagam 167 cm és 61 kg vagyok. (így van, nem vagyok vékony, nem is akarok az lenni). Az ottani lányok minimum 170 centiméterek voltak, természetesen mindegyik 50 kg körüli. (75B-s mell, vékony derék, szép lábak, gyönyörű hosszú haj, tökéletes smink, drága ruhák. Csak egy átlagos (ottani) 14 éves lányt jellemeztem.) És akkor gondolkoztam el igazán azon, hogy mennyire más vagyok. Nincs hosszú hajam, műkörmöm, sminkem. Nem hordok márkás ruhákat, sőt, melltartót se! És mégis én gondolom magam átlagosnak. Tényleg én lennék a fura, a kirekesztett, a kívülálló, magányos lány, akinek nincsenek barátai mert nem népszerű? Egyszerűen nem értem...



2014. máj. 2. 12:55
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
26%
Hol laksz?Melyik kis városban?
2014. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen, bocsi :)
2014. máj. 2. 14:00
 13/26 anonim válasza:
0%

de ne már.Legyél szives mondd el.Privátban is jó. :)

Én is 14 éves vagyok.Én pedig vékony...

2014. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%

Amit leírtál abban én nem látok igazán furcsa dolgokat.

Nekem pl. mindig hosszú hajam volt, műkörmöm 13 éves koromtól (igazság szerint azért, mert rágtam a körmöm és csak úgy tudtam leszokni, hogy éveken keresztül műkörmöm volt). 14 évesen én is voltak 170 cm körül és soha nem voltam 60 kg-nál több. Genetikailag ilyen vagyok, nem értem ez miért zavar téged. Melltartót az hord aki kényelmesnek érzi, van akinek már nagyon fiatalon indokolt. Márkás ruhák: ha valaki megteheti, hogy ilyet hordjon miért ne tenné? Csak mert másoknak nem tetszik? A smink: szájfény, körömlakk pl nem gond, a szemfestés viszont sokat öregít.

A kérdésed másik részéhez: ezek szerint nincsenek barátaid? Szerintem nem ezek miatt van így, hanem a zárkózottságod végett.

2014. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
0%
de tényleg legyél szíves mondd el,hogy hol laksz! :)
2014. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

legyél olyan ahogy jól érzed magad.

azért csinálják mert minél jobban felnőttnek akarnak látszani, csak kár hogy ez visszaüt mikor kiderül hogy mennyire gyerekek még. túl hamar éri el őket ez a nagyvilág meg a média, internet, és nem marad idejük gyereknek lenni.

én 20 évesen is csak pislogok néha hogy mennyire nőnek akarnak látszani a fiatalabbak. általánosban meg középsuli feléig biztosan nem volt köztünk olyan kirívó lány akire azt mondtuk volna hogy felnőttebbnek akar tűnni. teljesen átlagos pulcsi-farmer-sportcipő volt rajtunk még 15 évesen is.. én se értem hogy mi megy itt. 15 évesen pózolnak sminkkel meg miniruhában a bulikban.. sajnálom hogy egyre cikibbek lesznek a játékok meg az átlagosság.

de én inkább vagyok magányos mint "menő". a hasonlók vonzzák egymást egyébként, egyetemista vagyok, persze másképp öltözködöm mint 5 éve, de akkor se dobom ki semmimet, nem veszek fel 2 tanítási órára combvillantós ruhát magassarkúval, azokkal barátkozom akik olyanok mint én, és jobban érzem magam.

2014. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ruhák tekintetében el tudom képzelni, hogy nehez csinosan öltözködni még azoknak a lányoknak is, akiknek lenne rá pénzük, bár az olcsóbb ruhák közt is találni szépeket!

Mert egy kisvárosban a mai napig nincs igazán választék.

Kecskeméten vannak rokonaim, ott a mai napig nem lehet egy normális cipőt kapni. Nemcsak rokon, ismerős is panaszkodik, hogy fel kell utaznia Pestre egy rendes cipőért, ruháért.


Én is brutál nagy különbséget érzékeltem 20 éve a miskolci és a pesti lányok között ruhák terén. Pesten járva sokkolt az óriási választék, meg elég szembetűnő volt az a sok csinosan öltözködő lány, míg Miskolcon elég semmilyen volt a kínálat a fővároshoz képest.

2014. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem a magasságukat, vagy a sminket tartom furcsának. Persze, ha valaki rágja a körmét, és ebből kifolyólag van műkörme, az más. Egyébként azért gondoltam furának az ilyeneket, mert az osztályomban és a sulinkban sincsenek ilyen lányok. :)
2014. máj. 2. 14:23
 19/26 anonim ***** válasza:
Nehogy írj a privizni akaró pedobear-nek!
2014. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékeny vagy.
2014. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!