Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti csaptatok már nagyobb...

Ti csaptatok már nagyobb 'cirkuszt' a suliban?

Figyelt kérdés
Tanárral, vagy gyerekkel egyaránt. Szóval nem egyszerű szócsatákra gondolok, hanem pl. rendes üvöltözős veszekedésekre, akár ajtócsapkodásra, akármi, értitek :D
2014. jún. 9. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%
Hogy a viharba ne lett volna? tesi órán a tanár szívatott ezért elegem lett ebből (tudni illik idegbeteg vagyok) és felk*rtam az ajtóra a tanárt,volt olyan is hogy órán beszóltak én felálltam az óra közepén és megvertem a gyereket,székdobálás volt,konfliktus több tanárral is,2hete meg egész kaja szünetbe a folyósón verekedtem az osztálytársammal :D
2014. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Hogyne, rengeteg ilyen volt, de inkább kisebb dolgok, amikből végül is nem lett ügy, de annál bosszantóbb volt a tanár számára. De csináltam egy nagyobbat is. Szünetben az iskola melletti úton egy 60 körüli faszi sétált. Mi már hetek óta azzal szórakoztunk, hogy odaordibálunk az utca emberének az udvarról, de ezúttal emberünkre akadtunk. Odajött a kerítéshez, majd elment a suli bejáratához, és bejött cirkuszolni. Persze mindenki lapított, majd az egyik osztálytársam felment az igazgatónőhöz, bár addigra a férfi már elment. Az osztálytársam bemártott engem, így felmentem én is. Pechemre ott volt egy rendőr civilben, aki rendőrséggel fenyegetett engem. Kivágtam magam, végül szóbeli feddéssel megúsztam, mert jóban voltam az igazgatóval.

De előfordult, hogy izomból és kapásból röplabdával(!) rúgtuk fejbe a tesitanárunkat, aki ráadásul nő volt. Ekkor közölte, hogy vége az órának, hiába van belőle még 15 perc. Alig tudtunk kikúszni a teremből a röhögéstől.

Olyan is volt, hogy annyira felidegesítettük, hogy már a sírás kerülgette. Amikor láttuk, hogy milyen állapotban van, elhallgattunk, és néma csönd volt. Ám ekkor, ebben a fagyos hangulatban, az egyik osztálytársam egy hatalmasat fingott. Nem mertünk röhögni..

Egyszer a töritanárunk elment osztálykirándulni. Én megtaláltam az egyik vázában a szekrényének a lakatkulcsát. Felakasztottuk az egyik térkép szögére a falon, ami nem esett szemmagasságba természetesen. Nem találta a kulcsát, hiába kereste. Megvártuk mire hazamegy, elkértük a terem kulcsát, leszedtük a kulcsot, és az asztala közepére raktuk. Őt amúgy úgy hecceltük, hogy beordítottuk az órán a lánykori nevét, amit tudtuk, hogy utál. 8.-ban nem akart részt venni a búcsúztatónkon...

Volt olyan is, hogy kifújtuk az orrunkat a függönybe.

Egyszer az osztályfőnök éppen az osztály rossz teljesítményéről beszélt, és a bukásokról. Hirtelen a csendbe belehasított egy krákogás, majd az egyik osztálytársam méretes turhát helyezett el a falra, és nézte, ahogy lefolyik. És még a rengeteg beszólásról nem beszéltem.

2014. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%

A tesitanárommal történt történt. Olyan szinten megrázott a történet,és olyan mély nyomokat hagyott bennem,hogy nagyon hosszú idő után is rémálmaim voltak vele,sírógörcs jön rám,ha visszaemlékszek a történtre.

Nem tudom,hogy hogyan kezdődött a történet,mert már régebben is voltak nézeteltéréseink,mikor valamit beszólt nekem,és én nem hagytam magam,mint a többiek az osztályból,és visszaszóltam neki. Arra emlékszem,hogy kiosztott engem arrogáns hangnemben valami kicsinyes dolog miatt,és én nevetve csak annyit mondtam hogy,Oké! és kérte tőlem az ellenőrzőmet. Ott volt az ellenőrzőm,de nem voltam hajlandó odaadni neki,mert nem akartam neki meghagyni az örömöt,hogy beírhasson nekem egy figyelmeztetőt. Ez kb. április végén történt,inkább vettem új ellenőrzőt,és újraírtam minden adatot,de tudtam,hogy mit akarok,és ebből nem engedtem. Óriás kiabálások voltak,ajtócsapkodás töménytelen mennyiségben,és volt olyan is,hogy több osztályból is odajöttek a gyerek nézni a "műsort",volt,hogy së ggfejnek hívott,vagy suttyónak. Szegény anyukám látta rajtam,hogy nagyon kivagyok és gondolta,hogy bejön a tanárral beszélni. Ő egyáltalán nem olyan mint Én,nem mer másoknak ellentmondani,így a tanárra is ráhagyta,mikor csak úgy,nagyképűen kiküldte a teremből. Akkor pont tollasoztunk és olyan 5 méterre megálltam a tanártól,megszorítottam a tollasütőt,és a feje mellé tartva meglobogtattam azt,és ráordítottam,hogy "Értem én,hogy maga egy érettségi nélküli senki,de az édesanyám egy értelmiség nő,főügyészi állásban ,nem úgy mint maga!" Csak nézett,nem tudott semmit szólni,majd elment az óráról,és nem tudjuk,hogy hova,valószínűleg haza,mert néhányán láttak a suli parkolójában. Ezután szándékosan mindig az ellenkezőjét csináltam annak,amit mondott. Ha azt mondta,hogy üljünk le,akkor én felálltam,ha futni kellett volna,akkor szépen leültem a padra és csak mosolyogtam rá. Néhány nappal később a pálya egyik végén voltam,ő a másikon,és a padon ültem a barátnőimmel beszélgetve,mikor ránk kiáltott,hogy álljunk fel azonnal,a két barátnőm felállt, én azért is ültem tovább. Elkezdett torkaszakadtából ordibálni,de már akkor látszott rajta,hogy idegbeteg és mondta,hogy menjek oda,beszélni akar velem. Nem mentem oda,mert már féltem akkor kicsit tőle,olyan volt,mint egy idegbeteg a pszichiátrián. Aztán kénytelen voltam odamenni,és mikor odamentem a kezemet megszorította,és olyat üvöltött rám én meg elsírtam magam,hogy kettő másik tesitanár jött oda,hogy 'Mi folyik itt?!' majd ők mondták,hogy menjek vissza nyugodtan a többiekhez,és heves szóváltásba kezdtek a tanárok. Másnap,mikor elküldött engem takarítani a szertárba,csak mert olyan kedve volt,mondtam neki nagyon hangosan,hogy "Sz.pja le az apját,maga së ggfej!"Ezt belátom,hogy nem volt szép húzás,kicsit meg is bántam,de márt bírtam tovább magamban tartani ezt! A többiek mondták,hogy percekig csak állt,'leesett' állal,majd csak annyit kérdezett a barátnőimtől,hogy ezt neki mondtam-e,és a barátnőimet szidta le,hogy rossz hatással vannak rám. Tesi után színtisztán emlékszem,hogy földrajz volt,ültem az órán és odajött,kikért az óráról. A föci tanárnak is,meg a barátomnak is rémült arca volt,és mikor kimentem annyit kérdezett,hogy miért vagyok vele én ilyen,rámosolyogtam és csak annyit mondtam,hogy mert utálom. Ezután bejelentést tett az osztályfőnököm az igazgatóságon a tanár ellen,többször tartottak kihallgatásokat,jött egy nő a Gyerekvédelemtől,ő is kérdezgetett,az Igazgató úrnál voltam többször is,volt,hogy az osztályfőnökkel,volt hogy az összes tesitanárral,volt,hogy kettesben kérdezgetett. Egyszer elsírtam magam az osztályfőnöknél,mikor arról kérdezett tőlem,hogy hogyan érzem magam,és ő meghívta az Ombudsman-t az iskolába. Ekkor a tesitanár is,és Én is tudtuk,hogy valamelyikőnknek innen mennie kell,mert valamelyikőnket ki fogják rúgni. Ezután,amíg a döntési idő tartott az ügyünkben próbáltam már nyalizni nálam,de mindenféle közeledést rossz néven vettem,sokszor sírva rohantam ki a teremből,mikor ő valami (relatíve) kedveset akart tőlem kérdezni. De a történetre végére valami jó is legyen,őt kirúgták,nekem pedig annyit mondtak,hogy szívós,és engedetlen voltam,de bátor. :) És a tanár utolsó mondta az volt hozzám,hogy ő mindig követni fog engem,és tudni fog rólam mindent. Akkor nem vettem ezt komolyan,csak nevettem ezen,most már viszont értem,hogy ezt hogyan értette.

2017. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem téged kellett volna kirúgni, utolsó.

Nevetséges, hogy egy ilyen kis csitri miket meg nem enged magának, meg még ki is rúgnak miatta egy tanárt.

2017. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!