Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utál az osztálytársnőm?...

Miért utál az osztálytársnőm? 16/L

Figyelt kérdés
Szeptemberben 2 héttel később jöttem át egy másik iskolából.Ez egy sport iskola és van rajtam 10-15kg felesleg és mindig azzal piszkált hogy engem hogy vehettek fel és a barátnője is.Az osztályba a tőbbiekkel jól kijövök de néha a lányok szoktak szekálni.Próbáltam ezzel a 2lánnyal beszélgetni és rám fogta hogy követem.És hogy én menjek onnan.És mindig rám fogja mikor megyünk a torna terembe sietve mennek de én is hogy legyen helyem öltözni.Plusz nem ismertem a környéket ezért követtem a többieket hogy el ne tévedjek.De nem őt.Az öltözőbe ledobálta a ruháimat a földre.Osztálykiránduláson a dzsakuzziba nem engedte hogy beszálljak azzal az ürüggyel hogy ők beszélgetnek és nem is beszélgettek láttam.A matektanár órán mondta hogy üljön mellém és elkezdett ellenkezni vele hogy ő nem ül.De hogy miért azt nem mondta.Pedig nem vagyok büdös sem fertőző még pattanásaim sincsenek.Meg a fülem hallatára megkérdezett egy lányt a másik osztályból hogy miért hagyja hogy én az ágyára üljek.De már kérdeztem tőle hogy miért ilyen de nem tudja megmondani csak flegmázik és a többiek sem tudják...

2014. júl. 4. 18:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amúgy a lányban van cigányvér...
2014. júl. 4. 18:31
 2/15 anonim ***** válasza:

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.. hagyd a francba őt!

Vagy a barátnője akarsz lenni?

Nincs más osztálytársad akivel barátkozhatnál, csak "ezzel"?

Jobb messze elkerülni az ilyet, hogy még pókhálóval se tudjon belekötni az emberbe.

Az egyébként teljesen mindegy hogy van e benne cigányvér vagy nincsen. Sok ilyen van, és nem csak cigány.

2014. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok,csak idegesít hogy ilyen...
2014. júl. 4. 18:39
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz mindenkivel jóban. Vannak ilyen emberek is és jobb, ha ehhez minél inkább hozzászoksz, mert később, mondjuk a munkahelyeden már nem babra megy az ilyesmi, ha ott is beleütközöl ilyen emberekbe.


"Osztálykiránduláson a dzsakuzziba nem engedte hogy beszálljak azzal az ürüggyel hogy ők beszélgetnek"


Na látod, erről beszélek.Gondolom hagytad magad vele szemben és elsomfordáltál, pedig nagyon rosszul tetted.Ne engedd egy olyan ember akaratát érvényesülni magadon, akitvel még csak nem is szimpatizálsz.

2014. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De mit kellett volna tennem?
2014. júl. 4. 18:55
 6/15 anonim válasza:
velem is nagyon undok az egyik lány osztálytársam, csak velem azt szokta csinálni, hogy ha megjelenek olyan társaságba, ahol ő is ott van, undok "Ez már megint mit keres itt?" fejjel néz rám. És legtöbbször el is megy, mintha hozzá mentem volna, pedig nem is. Utolsó tanítási napon egyszer leültem egy helyre, ahol ő is volt, ő meg mondja, hogy menjek már onnan, mert XY-nak foglalta a helyet. Ami nem is volt igaz persze. Én mondom, te menj el, ha valami nem tetszik. (Azért ültem oda ahol ő is volt, mert máshol nem votl hely) Utána meg mondom, hogy mi baja van velem erre a válasza: Inkább elmegyek innen, görcsöl a hasam. Szerintem irigy rám, mert én 5-ös tanuló vagyok, ő meg 3-as. Mert amúgy más oka nincs rá, hogy ennyire utáljon, hozzá se szokatm szólni. Még 1 évet ki kell bírnom vele, utána Hál' Istennek megyek középsuliba és jól otthagyom, alig várom. :/
2014. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Előtő vagyok. Szerintem valamire irigy rád, akkor szoktak ilyenek lenni az emberek.
2014. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ő is mikor többen vagyunk és odamegyek hozzájuk mintha hozzá jönnék pedig csak a többiekhez megyek.Meg uszítja őket hogy ne barátkozzanak velem...

Csak tudnám miért ilyen pedig én mindenkivel kedves voltam.:(

2014. júl. 4. 19:05
 9/15 anonim válasza:
előző vagyok. Rajta kívül a többi emberrel normális vagyok. Most megyek nyolcadikba, ötödikbe barátkoztam vele. De összeveszett a másik barátnőmmel, és engem meg megutált, hogy "miért barátkozok a másik bnőmmel, döntsem el, hogy vele akarok barátkozni vagy vele" Elég ellenszenves lett, úgyhogy otthagytam francba. Azóta iylen undok velem. És ami a legrosszabb: ötödikbe amikor jött hozzánk, én voltam a legelső, aki odament hozzá barátkozni.
2014. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Egyébként le kell szarni nagyívből az ilyen embereket ;) És ami a legfontosabb, NE HAGYD MAGAD. Ne engedd, hogy érvényesítse rajtad az akaratát.
2014. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!