Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért tartanak az osztálytársa...

Miért tartanak az osztálytársaim beképzelt majomnak, libának? Féltékenyek lehetnek h helyes vagyok? Irigyek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 20:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Gondolom, látod, mi az öltözködésben a divat az osztálytársaidnál. Azt is tudod, neked mi.

Ha ott nem dívik a smink iskolába, nem divat a legújabb divat szerinti cucc, akkor bizony kilógsz közülük.

2014. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Huh de nagy az arcod kis falusi :D xdd szánalom... Pesten ilyen nincs
2014. júl. 13. 22:17
 13/28 A kérdező kommentje:
Es akkor le kell nézni őket ?? Bravoo xddd en probaltam teljesen normalis lenne veluk , de ők nem tettek egy lépést sem h jobb legyen a kapcs... Ez van :D mek vissza PESTRE :D :P
2014. júl. 13. 22:38
 14/28 *Nekomimi* ***** válasza:
84%

Teljes mindegy, hogy pesti vagy nem pesti... Az írásod alapján nekem nagyon beképzeltnek tünsz.

Szóval igen, jogosan mondják rád, hogy beképzelt vagy.

Picit vegyél vissza ebből a " féltékenyek, irigyek " dologból... Attól, hogy valaki nem kedveli az olyan embereket, mint te, nem jelenti azt, hogy féltékeny, meg irigy. Én sem kedvellek és nem vagyok rád féltékeny. :D

2014. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
16-osnak egy hatalmas pacsit kuldok :D
2014. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Na akkor már hivatalosan is egy bunko beképzelt pesti liba vagyok..... :D falusi észjárás... Kapáljatok tovább
2014. júl. 13. 22:54
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Te kedvesem nem egy pesti beképzelt liba vagy, hanem simán beképzelt. Erre születni kell. És nem csak Pesten születnek ilyenek.
2014. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Itt ugyan mi volt már a beképzelség?

Inkább sajnálni kellene, hogy Pestről faluban kell élnie.Én kisvárosban élek,mégsem tudnám elviselni.Más a divat, más a felfogás. Ha Pesten nem tartották beképzeltnek,akkor nem az.

2014. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Én is Pesten születtem,de falura kerültem örökbefogadás miatt.Ide illeszkedtem be,itt vagyok 9 hónapos koromtól.Mióta tudom,hogy Pesten születtem,azóta sem változott egyértelműen semmi.Az ember falun közvetlenebb lesz,mert itt régebben kiskoromban az volt a divat,hogy mindenki mindenkinek köszönt,mára már itt is csak az ismerősök köszönnek egymásnak,ha egyáltalán még valaki "csak úgy" kimegy az utcára.

Falun is vannak bunkók,meg városban is.Faluban jártam ki az általános iskolát,és sokkal jobb volt,mert közvetlenebb volt minden tanár,hiába volt itt sok tanár városi(csornaiak,az egy kisváros,pár km-re tőlünk).

Nem néztük le őket,ők se néztek le minket,pedig még 6 km távolságban is vannak eltérések.

Szerintünk például ott Nyíregyháza,Eger felé kedvesebbek,barátságosabbak az emberek,és én ezt külön tapasztaltam,már mikor ott kirándultunk is.Ott egy falun nem pletyóznak,hanem buliznak együtt,és jól érzik magukat.Persze mindenhol vannak gondok.

Mindenhol zajlik az élet!:) Nem azon múlik,hogy valaki jó ember,vagy rossz ember,hogy mennyit sminkeli magát,vagy hány kg alapozó van rajta,vagy épp egyáltalán nincs rajta,és természetes.Az sem érdekes,hogy márkásak-e a ruháid,vagy kínaisak,turisak.

A lényeg az,hogy legyen egy ember őszinte,megbízható és egy minimális szinten kedves!:)

Ha ez teljesül,akkor az ember jó.Persze szubjektív,hogy kinek ki a kedves.Nekem például te nem vagy kedves,de ettől nem szóllak le,mert másnak még lehet,hogy az vagy,és más szerethet olyannak,amilyen vagy.

Szerintem gyakorlatilag rossz ember igazából azaz ember,aki nem látja a saját hibáit.

Engem nem érdekel se a származás,se az,hogy hl született az illető,csak hogy milyen belsőleg!

2014. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Hmmm akkor nekem sikerült pesten születni beképzeltnek.. :'D
2014. júl. 13. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!