Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért tartanak az osztálytársa...

Miért tartanak az osztálytársaim beképzelt majomnak, libának? Féltékenyek lehetnek h helyes vagyok? Irigyek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 20:55
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Utolsó , köszönöm h TE legalább nem ítélkezel olyan felett akit nem ismersz :))) ja és tudom hol van csorna :))
2014. júl. 13. 23:44
 22/28 anonim ***** válasza:

Az vicces,mert ritka pesti ismeri Csornát!:)

Egyébként nem nézlek le,mert megmondom őszintén,nincs miért lenézzelek.

Mindenki olyan,amilyen,ez ellen nem tehet sokat.Megváltozni meg lehet,de nem érdemes,csak ha nagyon rosszul érzed magad már a saját bőrödben is.

Ha szép vagy,akkor legyél büszke rá,hogy igen,ez az adottságod megvan.De mellette tudd,hogy az életben nem csak ez számít!

Ez az,ami igazából egy reálisan gondolkozó embernek eszébe jut a felfogásodról(már amennyit leírtál),és ezt tudom tanácsolni,hogy tényleg nem csak a külső számít.

2014. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

ha rómában vagy tégy úgy mint a rómaiak

ajánlom az abigélt

valamennyit biztosan változtatnod kell

2014. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

előbbiként:

sokkal könnyebb egyszerűen visszamenni pestre, de szerintem

küzdj egy kicsit, a dolgok komplexebbek, mint gondolnád,

néha elég egy kedves gesztus, köszönés, súgás, segítés háziban stb, hogy valakiben elkezdjen motoszkálni a gondolat, miszerint kedves liba vagy;)

mármint ha tényleg kedves vagy és csak a smink miatt ítéltek el, szerintem menni fog

sok sikert

2014. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm.! :)
2014. júl. 15. 20:50
 26/28 anonim ***** válasza:
Igazabol mit akarsz?Baratokat?Baratkozz olyanokkal mint te.Nehez videken az teny.Mi is ugy koltoztunk le,de soha nem hittem magamrol,hogy mas lennek.Ok is emberek es szeretnenek jobban megismerni.Kommunikalj veluk.Legyel nagyon kedves es akkor tobben fognak szeretni.
2014. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Jó, álljuk meg egy kicsit. Volt pár megjegyzésed, ami miatt mi utáljuk a pestieket. A "Kapáljatok tovább" például. Ha egyszer nem tennénk, akkor nem tudnád mivel tömni az úri képed. A falukban kialakult egy közösség, és ha egy ilyen ember megjelenik, és elkezd ott pöffeszkedni, akkor az nem lesz túl megnyerő. Mi megmondjuk a véleményünket, Pesten is ugyanezt gondolják rólad, csak képmutatóak, és nem mondják el. Te egy idegesítő ember vagy.

Te odavaló vagy, ahonnan jöttél. Ez szociálódás kérdése is. Nyilván belső tulajdonság is, ami neked van, de ha falura születsz, nem lett volna ennyire domináns.

Szívből kívánom neked, hogy egyszer tapasztald meg, hogy milyen az élet itt igazából, amikor majd apuci meg anyuci nem törli ki a s..ggedet.

Ui.: nem érdekel mit gondolsz rólam, és mi a véleményed a monológomról.

2014. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, ahhoz látni kéne, hogy viselkedsz. Ha csak a lányok gonoszak veled, lehet, hogy simán irigyek. A fiúk, hogy bánnak veled?
2014. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!