Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen tényleg ilyen ...

Egyetemen tényleg ilyen gonoszak a tanárok?

Figyelt kérdés

Mesélték ismerőseim, hogy náluk egyetemen ilyenek voltak, hogy a tanár közlte, hogy akkro holnap írtok ZH-t valamiből és nem is adta meg, hogy honnan szerezzenek hozzá anyagokat, meg minden, csak annyit mondott, oldják meg maguknak (ezt egy tanárunk mesélte, aki mikor fiatal volt, még internet se volt, szóval csak könyvekre támaszkodhattak). Vagy osztálytársam mondta, h a nővére egyik tanára a diákoknak hajnali 3-kor küldte el e-mailben azt, amiből aznap 8-kor ZH-t írtak. Vagy anya egyik barátnőjének a fiának a tanára íratott valami dogát (mint utólag kiderült, rohadtul feleslegesen) és így egy kis kupacba összerakta a papírokat és feldobta és akinek a lapja a tanár asztalára esett vissza, azt nem buktatta meg, akinek meg a földre, azt megbuktatta...

Most komolyan, az ilyenek normálisak?? Ezek ettől felsőbbrendűnek érzik magukat? Tényleg ilyen nyomorék tanárok vannak egyetemen, akik arra verik, hogy már megint hány emberrel bašztak ki?? Eddig ez volt az életcélom ,hogy egyetemre mehessek, de ezek után inkább mennék mosogatni egy McDonald's-ba minimálbérért, minthogy ennyit szenvedjek, feleslegesen, mert a tanár elfelejtette, minek van ott és ahelyett, hogy a dogámat átnézné és a tudásom alapján döntene a sorsom felől, nem aszerint, hogy az a knrva lap hova esik -.-"

Annyira felbaxnak az ilyen emberek -.- Szóval tényleg ilyen tanárok vannak egyetemen?

16/L


2014. júl. 27. 00:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagy része csak "rémmese". Hallottam már mindet mástól és valószínűleg nem közös ismerőseink:D

Nincsenek ilyenek. Vannak szemét tanárok, ez tény, de akkor keményebben tanulsz és kész. Ha van tudásod, senki nem fog megbuktatni.

2014. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért a Kandón ismerik még Tényi Guszti bácsi nevét, aki miatt teljes évfolyamok nem mentek át, és bármit csinálhattál vizsgán, és mindig duplaegyest kapott mindenki. Jópár embernek tönkretette az életét. Számtalan ilyen tanár van.
2014. júl. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom hová járt az első, én is szeretnék ilyen sulit.

Nálunk naponta mentek a közös FB csoportban a mémek erről, Dr. House, Leo a Wall Street farkasából stb.

Sajnos valóban vannak tanárok, akik el vannak szállvan maguktől(keress rá Balla Zoltánra a Markmyprofessor.com-on, amit leírnak teljesen megfelel a valóságnak).

Nem véletlen írják a magyar oktatásról, h egy kalap szar(tisztelet a kivételnek)

2014. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Úristen :// De az ilyeneket miért nem rúgják ki? Senkinek nem jutott eszébe, hogy ha egész évfolyamok nem mentek át, akkor talán mégse az a sok ember a hülye, hanem a tanár nem normális?
2014. júl. 27. 00:18
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

# 4

Ha tanulsz és tudod miből készülj, nincs probléma.

Lehet, hogy a 3. válaszoló és csoportja sem szopott volna, ha facebookon való posztolás helyett inkább tanul:D

Mindig van olyan tanár, akiről azt tartják, hogy nem lehet nála átmenni. És ez mindig tévedés. Nálunk is volt olyan tantárgy, amiből jó ha 10% átment és jogos volt, hogy annyian buktak. A számonkérésnek keménynek és szigorúnak kellett lennie, könyörtelennek, mert a tantárgy megkívánta.


Sőt, az is jogos, ha vizsgán teljesen alap dolgok miatt megbuktatnak.

2014. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%

Jah igen és az a legjobb mikor Balla tanár úr is össze-vissza beszél, mert nem azt mondja, ami a tankönyvben van, ami hatályos.

Kérlek ne!(a mémekről annyit, h kb 2 perc lementeni majd a szöveget átírni..., de látom neked ez is nagy feladat)

2014. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
Arra gondoltam, hogy inkább facebookozással és gondolom mással foglalkoztatok, effektív tanulás helyett. Meglepődnék, ha tévednék. Nálunk is vannak rossz tanárok, és? Más módon is kiderítheted mi várható a zh-ban.
2014. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%

"És ez mindig tévedés."


Jól van, szerintem ez azért mindent elmond a válaszolóról.


Kérdésre válaszolva:

Nem kell megijedni, de tény, h lesznek olyan tanárok, akik ha kell, ha nem buktatnak.

Én Krémer Ferencet tudnám kiemelni, aki szociológiát tanított.

Legalábbis papíron, valójában azt hallgattuk nonstop, h mindenki egy rasszista meg bla bla bla.....

Őt egyébként ki is rúgták idővel.....

Szal én annyira nem lennék biztos, h mindig a diák a hülye.

2014. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"Nálunk is vannak rossz tanárok"


Köszönöm, h elismerted, h igazam van.

2014. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a BME-re jártam 10 éve, voltak rettegett tanárok/tárgyak, de aki tanult az átment.
2014. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!