Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a jó abban, ha valakit...

Mi a jó abban, ha valakit piszkálnak a suliban?

Figyelt kérdés

Engem is folyamatosan csesztettek, már úgy voltam hogy nem merek megszólalni órán, vagy szünetbe mert rögtön belém kötöttek egy két szóval, a tanár előtt is beégettek, emiatt nagy szégyent éreztem. Szép csendben ülök, akkor is belémkötnek. Tesiórán is azt lesték hogy mikor bénázok el valamit, hogy jól kiröhöghessenek. Elég volt rájuk pillantani máris elkezdtek sugdolózni, röhögni. Pont olyan dolgokkal csesztettek folyamatosan, amire elég érzékeny vagyok valamiért, talán mert régebben is ezek miatt nevettek ki, vagy szekáltak.

Leginkább az szomorított el, hogy pont velem csinálják, akkor csak bennem van a hiba, hogy fogyatékos, ronda, értelmileg visszamaradott vagyok stb., ilyeneket gondoltam+vágtak már hozzám ilyeneket.

17-18 éves emberek miért csinálnak ilyet?


2014. aug. 5. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel ,de sajnos kikel állnod magadért mert eltaposnak,és sose fognak békén hagyni.
2014. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
leírtad, mert jó kiröhögni, és mert fogékony vagy rá? leírnád mivel csesztetnek?
2014. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
az első kérdőjel téves
2014. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ivás után ez a második legjobb közösségi összetartó erő. Megtalálni a leggyengébb láncszemet, és saját rátermettségünket bizonygatva darabokra szedni azt.
2014. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
általában azt pécézik ki, aki vmiben eltér az átlagtól. túl alacsony/magas, csendes stb. hány éves vagy?
2014. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
54%

Szerintem már rád kaptak, mert nem mersz visszaszólni... És ne is haragudj de te leszel a kipécézett kis luzer. Azzal már nem oldasz meg semmit ha meghúzod magad. Te vagy a célpont. Akik ezt csinálják ettől többnek érzik magukat, és félelmet keltenek másokban is. Így azt gondolják hogy velük ilyen nem fordulhat elő.

Meg egy közösségnek az a legjobb összetartója ha van kit utálni közösen. (saját tapasztalat :-( )

És miért ne sugdolóznának mikor látják hogy rosszul esik,?!! Bántani akarnak és tw megadod nekik azt az örömet hogy kimutatod az hogy mennyire rossz.

Ideje hogy összeszedd magad. Már nincs is mit veszítened. Szeretni már úgy sem fognak, ht had legyen miért utálniuk. Mosolyogj, amikor csak tudsz hallgas zenét headset-en, és mutasd meg hogy köszi szépen nagyob jól vagyok egyedül is!!!

Fájni fog. Még jobban is mint eddig mert látni fogják hogy erősödsz, és tovább terrorizálnak. Majd otthon lehet sírni!!!!! Előttük SOHA!!

2014. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem azért piszkáltak mindig mert csúnya vagyok. Ne figyelj rájuk, tudom, hogy nehéz, de engedd el a füled mellett és egy idő után békén fognak hagyni.
2014. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Az iskolában tartósan ok nélkül senkit sem szekálnak. Biztos adsz rá valami okot.

Mert a mi sulinkban valakit max mondjuk pár hónapig "piszkálunk" aztán jön más.

Állj már ki magadért...

2014. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, 10 év múlva ezek a majmok lesznek az osztálytalálkozón a legnagyobb senkik. Nem akarok általánosítani de nekem is volt anno 1-2 ilyen primitív iskolás társam. Nagyjából azóta sem lettek különbek és én büszkén állíthatom, hogy sokkal nagyobb nyomorékok a maguk kis sivár sz@r életükben, mint amilyen én valaha is voltam vagy leszek anélkül is, hogy ezt a pofájukba vágnám. Ha másokat bántunk magunkról elterelődik a szó, ennyi a titka. Akinek nincs egészséges önértékelése az másokat bánt ahelyett, hogy magába nézne. Nem kell foglalkozni velük.. utólag azt kell, hogy mondjam nekem is kár volt.
2014. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az iskolában tartósan ok nélkül senkit sem szekálnak. Biztos adsz rá valami okot."


ez nem feltétlenül igaz. nálunk évekig azért szekáltak egy srácot, mert majdnem 2 méter magas volt, egy másik lányt meg azért, mert sok pattanása volt. ha van vmilyen feltűnő tulajdonságod, az sokszor bőven elég.

2014. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!