Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a jó abban, ha valakit...

Mi a jó abban, ha valakit piszkálnak a suliban?

Figyelt kérdés

Engem is folyamatosan csesztettek, már úgy voltam hogy nem merek megszólalni órán, vagy szünetbe mert rögtön belém kötöttek egy két szóval, a tanár előtt is beégettek, emiatt nagy szégyent éreztem. Szép csendben ülök, akkor is belémkötnek. Tesiórán is azt lesték hogy mikor bénázok el valamit, hogy jól kiröhöghessenek. Elég volt rájuk pillantani máris elkezdtek sugdolózni, röhögni. Pont olyan dolgokkal csesztettek folyamatosan, amire elég érzékeny vagyok valamiért, talán mert régebben is ezek miatt nevettek ki, vagy szekáltak.

Leginkább az szomorított el, hogy pont velem csinálják, akkor csak bennem van a hiba, hogy fogyatékos, ronda, értelmileg visszamaradott vagyok stb., ilyeneket gondoltam+vágtak már hozzám ilyeneket.

17-18 éves emberek miért csinálnak ilyet?


2014. aug. 5. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
8. Ok nélkül is bántanak embereket,csak szólok ,nem egy példát tudnék mondani
2014. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy ok nélkül nem bántanak senkit. Én soha nem szóltam senkinek egy rossz szót se mégis bántottak, mert ronda vagyok amiről k*rvára nem tehetek.
2014. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már békén hagynak, csak kíváncsi voltam hogy miért csinálnak ilyeneket.
2014. aug. 5. 21:50
 14/14 A kérdező kommentje:
Növeli az összetartó erőt? Még az állatvilágban sincs ilyen.
2014. aug. 5. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!