Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha csúfolnak,...

Mit csináljak, ha csúfolnak, mert van barátom?

Figyelt kérdés

Az osztályomban és egy másik osztályban elég sokan utálnak és szivatnak, mert nem vagyok túl szép..És 2 hete lett barátom és a másik osztályból pár ember, akik cseszegetni szoktak, megláttak minket egyik reggel, ahogy kézen fogva sétálunk és azóta mindig beszólogatnak, hogy egy ilyen "gyönyörű" csajnak, mint én, hogy lehet pasija, meg ilyenek...Vagy az egyik csaj is odajött reggel a barátnőjével és így fennhangon kérdezte, hogy -Még együtt vagy a barátoddal??? -és közbe röhögtek. Vagy pl. bejöttek a tornaterembe, amikor edzésen voltam és a tanárnak azt mondták, csak meg akarják nézni az edzést, mert lehet, ők is járni akarnak, közbe csak azért jöttek be, hogy kiröhögjenek és állandóan, amikor bármit apró dolgot elrontottam, elkezdtek nyeríteni a röhögéstől. Meg az egyik lány közülük látta, hogy épp ott vagyok a közelükben, direkt tök hangosan mondta, hogy -Nézzétek már TUDJUK KIT, olyan ocsmány :sss

Szóval kb ilyesmik...És nagyon rosszul esik...Szerintetek mit kéne tennem?

16/l


2014. okt. 3. 20:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beszoltak nekem a sulyom miatt.. nyakanal fogva a szekrenynek loktem es mondtam h kuss.olj baz.meg mikozben sziritottam a nyakat:) 17/l
2014. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Csak hogy tisztázzuk, nem azért piszkálnak, mert van barátod.Ez ez újabb potenciális terület, mint az edzéseid, ahol beléd tudnak kötni, szóval arról van szó, hogy találtak rajtad még egy fogást.

Én azt mondom, állj ki magadért.Abból leszűrve, amit olvastam, minél előbb és amilyen erőteljesen csak lehet.Ez már egy eléggé elhúzódó probléma lehet, és ott rontottad el, hogy túl sokáig tűrted.Ha rövid időn belül nem használ az, hogy figyelmen kívül hagyod, akkor még csírájában el kel folytatni az ilyen jellegű piszkálásokat, de ehhez már késő.Gyors és látványos pontot kell tenned a dolog végére.

A későbbiekre vonatkozóan pedig: csak azt piszkálják, aki hagyja.A lehetősség mindenkinél adott, akárkiben lehet valami apró kifogásolható dolgot találni és felnagyítani, de ezt tudni kell kezelni.És még valami: minél inkább látják rajtad, hogy zavar, annál inkább adod alájuk a lovat.Ezt ne felejtsd el.

2014. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak irigykednek, te is tudod.
2014. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

2. Akkor én is szólogassak be nekik? Akkor pont az lesz, hogy egymást fogják védeni és csak még több embert ellenem fordítanak és még jobban fogják csinálni, nem? :(

2014. okt. 3. 21:03
 5/24 Ígyúgyamúgy válasza:
Próbáld meg leszarni a fejüket!Tudom nehéz mert egy levegőt kell szívnod velük de én ezt tanácsolom.Én is valami hasonló helyzetben szenvedek és tapasztalatból mondom hogy szard le a fejüket ne foglalkozz senkivel csak a pároddal,szólogassál be te is nekik,sőt a legjobb ilyenkor ha társulsz valakivel.Egy lányra,barátnőre lelkitársra gondolok aki meg tud védni és együtt erősebbek lesztek.Ja és dörgöld a többiek orra alá hogy van pasid szóval többet érsz mint ők mivel ezt az is igazolja hogy téged szeret valaki.Sok szerencsét!
2014. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
irigykednek, mert nekik nincs kapcsolatuk, ők max egymást ölelgethetik...na az ilyeneknek tartós párkapcsolatuk sosem lesz... :) szard le őket.
2014. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy szólogass be, azzal nem mész semmire.Igazából nem tudom, hogy konkrétan mi lenne a legjobb, amit tehetnél, mert én nem vagyok lány, így lényegesen más dolgok jönnek szóba, viszont gyorsan és hatásosan kellene csinálnod valamit.Mutasd meg a dominanciádat.Csak azt piszkálják, aki hagyja.
2014. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Tudom közhely, és tudom baromi nehéz, de a legjobb dolog amit tehetsz, ha nem figyelsz oda rájuk. Ha látják, hogy leszarod őket és boldog vagy ez jól fel fogja őket idegesíteni, lehet, hogy kicsit még jobban bekeményítenek, de utána békén hagynak és keresnek más potenciális valakit, akit cseszegethetnek a saját lelki defektjük miatt. Mellesleg én komolyan nem értem ezeket az embereket.....mindegy is. Kitartás és fel a fejjel! ;)
2014. okt. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Röhögd ki őket, nem érnek annyit, hogy felhúzd magad. Ilyen gyerekes viselkedéssel, hogy lehetnek valakik 16 évesek? Utoljára szerintem ilyet alsó osztályban csináltunk. Nem mondjuk én akkor sem voltam ilyen, mert volt eszem.
2014. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Megpróbálok nem foglalkozni velük (:
2014. okt. 4. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!