Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha csúfolnak,...

Mit csináljak, ha csúfolnak, mert van barátom?

Figyelt kérdés

Az osztályomban és egy másik osztályban elég sokan utálnak és szivatnak, mert nem vagyok túl szép..És 2 hete lett barátom és a másik osztályból pár ember, akik cseszegetni szoktak, megláttak minket egyik reggel, ahogy kézen fogva sétálunk és azóta mindig beszólogatnak, hogy egy ilyen "gyönyörű" csajnak, mint én, hogy lehet pasija, meg ilyenek...Vagy az egyik csaj is odajött reggel a barátnőjével és így fennhangon kérdezte, hogy -Még együtt vagy a barátoddal??? -és közbe röhögtek. Vagy pl. bejöttek a tornaterembe, amikor edzésen voltam és a tanárnak azt mondták, csak meg akarják nézni az edzést, mert lehet, ők is járni akarnak, közbe csak azért jöttek be, hogy kiröhögjenek és állandóan, amikor bármit apró dolgot elrontottam, elkezdtek nyeríteni a röhögéstől. Meg az egyik lány közülük látta, hogy épp ott vagyok a közelükben, direkt tök hangosan mondta, hogy -Nézzétek már TUDJUK KIT, olyan ocsmány :sss

Szóval kb ilyesmik...És nagyon rosszul esik...Szerintetek mit kéne tennem?

16/l


2014. okt. 3. 20:47
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

nem az utolsó vagyok de azt hiszem tudom mire gondolt:

ha túlságosan feltűnően csinálod akkor bizony visazanyal a fagyi

létrejön "ellened" a HPSZ (hisztis p*csák szövetsége) és ilyenkor rosszabbul jársz.

2014. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Jaaa értem :) Köszi (:
2014. okt. 21. 22:10
 23/24 anonim ***** válasza:
semmiképp ne alacsonyodj le a szintjükre. éretlen, hülye emberek, akikben nincs semmi jóérzés. ha valaki nem olyan szép, meg divatos, vagy jó arc azt piszkálni kell, mert ha azt akit lehet lejjebb túrják, attól ők feljebb lesznek. vagyis ők ezt hiszik. szerintem bátran vállald föl a barátoddal a kapcsolatodat, és szard le mind :) én mikor fiatalabb voltam, engem is piszkált két lány évekig, aztán egyszer betelt a pohár, egy vicces kis incidens után az ebédlő közebén belenyomtam az arcát a földön heverő kiömlött ételbe. az után senki nem bántott :D
2014. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm (:

Ez az ebédlős vicces volt :D

2014. okt. 29. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!