Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az új sulit. Mit...

Utálom az új sulit. Mit tegyek? Hogy bírjak ki még 3 évet?

Figyelt kérdés

Egész életemben rengeteget utaztunk/költöztünk, szinte soha nem maradtunk egy helyben. Emiatt rengeteg ovodába/iskolába jártam. Mindenhova viszonylag kevés ideig, a leghosszabb időtartam amit egy helyen töltöttem az az általános iskola utolsó két éve volt...életem legjobb két éve. A suli klassz volt, az osztályom egyszerűen szuper az osztályfőnököm pedig a legjobb volt az összes közül. Nagyon hamar beilleszkedtem és végre boldognak éreztem magam. Aztán jöttek a felvételik és minden bonyodalom jeles voltam mindenből de felvételik és a sok stressz miatt nagyon elfáradtam. Megkaptam a hírt hogy felvettek és nagyon örültem, vártam az új kezdést. Aztán, nagyon nem úgy alakultak a dolgok ahogy elterveztem,anyu munkája miatt megint el kellett költöznünk és nem mehettem abba a suliba. Megint minden kezdődött előről, ismeretlen hely, ismeretlen emberek, és megint egyedül vagyok. Nagyon csendes és ahogy mások mondják bonyolult ember vagyok. Épp ezért nehezen ismerkedem, barátkozom. De általában sikerül beilleszkednem, itt most nem. A suli katasztrófa, az osztály szörnyű, és a tanárok...

egyszerűen nincs egy olyan ember akihez szólhatnék, nincs mert a lányoknál a legfontosabb hogy hogy pakolják ki amijük van, a fiúknál meg a.... és nem is tudom, olyan egyedül érzem magam. Érzett már így valaki? Kerültetek már ilyen helyzetbe? Ha igen hogy oldottátok meg? 15/L


2014. nov. 30. 19:39
 1/2 sewfee válasza:
Szia. Ahogy olvastam ezt a kis bemutatót az életedről ugyéreztem mintha a saját életemet olvastam volna. gondolod jelölj be facebookon.. beszélek szivesen erről veled én mit csináltam és hogyan. 16 éves fiu vagyok. tudom semmi okod bizni bennem de beszélek veled.. [link]
2014. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, a saját érdekedben azt tanácsolom, ne rakd ki nyilvános fórumokra a fb-profilodat.

Egyrészt a legtöbb válaszoló nem kíváncsi rá, másrészt minek úton-útfélen megosztani személyes jellegű információkat magadról?


Kérdező, megoldás az lehet, ha nem feltétlenül az osztályodban, hanem a kicsit tágabb környezetedben próbálsz (sporttársak, szakkörtárak, akármi ha van) barátokat keresni.

2014. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!