Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ráírja a tanáromra...

Szerintetek ráírja a tanáromra hogy sajnálom hogy megbántottam az őszinteségemmel? Mert mindig felfüggeszti a facebookját, és csak néha pár órára látom a facebokon . és hirtelen nem látom utána. Nem is értem:/

Figyelt kérdés

2014. dec. 31. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#7

"...akartam vele beszélni..." , "...üzentem is..."

Nem akartál, mert ha úgy lenne, tudnál! Ha máshol nem, megkeresed a tanáriban!

Üzentél neki.

Megüzented, hogy "ugorggyá" oszt mégse ugrott?

.

Ha már meggondolatlanul irkálsz valakinek, legyen annyi gerinc, hogy nem üzengetsz, hanem megkeresed és szemtől-szembe tisztázod a dolgot!

A te "őszinte véleményed" messze nem biztos, hogy igaz is!

2015. jan. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen,de közbe játszik a félelem is,ez is befolyásol ha nem tudnád
2015. jan. 2. 12:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szemtől-szemben érdemesebb lenne az esetedben tisztázni a dolgokat.
2015. jan. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

latom regebben volt aktualis a kerdes, de azert irok..

en egyszer kozepsuliban megbantottam az irodalom tanaromat, bar nem face-n hanem szemelyesen de sajnos megbantottam...

nagyon nagy buntudatom volt, es szegyelltem is magam, ezert fogtam magam odamentem hozza es bocsanatot kertem... elfogadta, de utana még csomo ideig volt egy kis feszultseg koztunk... telt-mult a time es megbocsatott, egyre rendesebb lett velem, az egyik kedvenc diakja lettem es ő nekem az egyik kedvenc tanarom :)

miutan megbantottam igyekeztem mindig keszulni az orajara es minden dogat 5-osre irni, ami tobbnyire sikerult is, igy a suli vegen 5-osre erettsegiztem nala :)

ő egyebkent olyan 45-50 volt akkoriban...

szoval merj szemelyesen bocsanatot kerni, mert megalazkodni :)

2015. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*merj megalazkodni
2015. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!