Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy az emberek,...

Mit tegyek, hogy az emberek, csak azért, mert jobb vagyok, mint ők, irigységből ne tegyenek nekem keresztbe?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert jobb vagyok, mint a korosztályom átlaga (intelligensebb, jobban nézek ki, meg csórók sem vagyunk), irigykednek rám mert sikeresebb vagyok suliban is, csajoknál is, meg olyan dolgokat megengedhetünk magunknak, amit más nem, és emiatt nagyon sok ember utál! És folyamatosan fúrnak meg alám tesznek, azt terjesztik rólam, hogy beképzelt vagyok és nagyképű (pedig ez nem igaz, csak tudom, hogy mennyit érek), és elmarják tőlem a haverjaimat is! És lassan egyedül vagyok! És élvezik, ha kicseszhetnek velem!

Szerintetek mit csináljak, hogy ne irigykedjenek az emberek, vagy hogy ne legyenek ilyen kicsinyesek?



2015. márc. 1. 19:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk szállj le a magas lóról!
2015. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is vegyél vissza az arcból. A szerénység és alázat sok mindenre megoldás.
2015. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Nem fogok szégyenkezni csak azért, mert nam vagyok lúzer -.-
2015. márc. 1. 19:09
 4/46 anonim ***** válasza:
85%

Nem szégyenkezni kell te.

Hasonló vagyok mint te, szóval hogy sok mindent megtehetünk, de kettőnk közt az a különbség, hogy az én környezetem ezt nem tudja. Tudják, hogy legalább olyan jól élek mint ők, a többit nem kell tudniuk. TE viszont, a stílusodból az jön le, hogy minden lehetőséget megragadsz csakhogy éreztesd velük, hogy jajj te gazdagabb okosabb és szebb vagy mindenkinél.

Ez esetben ne csodálkozz ha utálnak. Senki se szereti ha egy ember nem fér be a duplaszárnyú ajtón a pofájától.

2015. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
73%

Ne vágj vele fel, vagy ne nagyon híreszteld, hogy hol voltatok nyaralni, milyen új kütyüt kaptál stb.

Az emberek ilyenek. Vagy nem dicsekedsz és elfogadnak vagy kiutálnak (én jobban tanultam, mint a többiek, tudom miről beszélek).

2015. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
82%
A szerenyseg es a szegyenkezes nem ugyanaz..nem tunsz valami inteligensnek. Tenyleg vegyel vissza, mert sok bajod lesz meg az eletben..ha ilyen maradsz.
2015. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 piriiiii ***** válasza:
95%
Megvédtem volna a kérdezőt, mert én a leírásban nem láttam semmi hatalmas nagyképűséget (gondoltam, végre valaki, aki tisztában van a képességeivel, azt meg ugye én nem tudom, hogy mennyire reálisan), de aztán megláttam a hármas válaszát...
2015. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Én nem dicsekedek, csak elmesélem. Pl. amikor kijött az iPhone 6, kaptam egyet, és suliban elő mertem venni! És már megint jött a dicsekedek meg nagyképű vagyok meg menőzök meg mittudomén!

Amikor egyáltalán nem menőzök! De ha menőznék se szólhatna meg, mert az én faterom rendesen dolgozik, az övé meg egy alkoholista csóró lúzer, úgyhogy menőzhetnék is akár, de nem menőzök! De így is utálnak.

2015. márc. 1. 19:17
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

" beképzelt vagyok és nagyképű "


Hat szereny az semmikeppen sem vagy.

2015. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
97%

Én lúzernek tekintelek. Mert mit is tudsz felmutatni önerődből?

Lássuk,hány szakmát szereztél meg? Hány diplomád van? Hány nyelven tudsz felsőfokon beszélni? Hányszor mész el önzetlenül segíteni, pl szomszéd idős néninek kerítést festeni? Hányszor osztasz ételt hajléktalanoknak? Hányszor végzel önkéntes munkát?

Ja, hogy egyiket se! Ne haragudj, de egy gazdag lúzer vagy, aki a családja pénzére veri magát...

Ó, és ne gondold, hogy jobb vagy, mint mások. Lehet, hogy vannak csajok, akiknek ez bejön, nálam ilyen hozzáállással laposkúszásban sem közlekedhetnél. Üdv a gondolkodó lányok világából!

2015. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!